Sedem rokov po skončení ikonického sitkomu Ako som spoznal vašu mamu stanica CBS prichádza so seriálovým spin-offom. Teda Mosbyho a jeho partiu v ňom vystrieda herečka Hillary Duff, ktorá svojim deťom rozpráva svoj vlastný príbeh o tom, ako stretla ich otca.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ako napovedá samotný názov, seriálová novinka How I Met Your Father má byť duchovným nástupcom populárneho predchodcu vysielaného v rokoch 2005 až 2014. Opäť sa oň postará stanica CBS, na projekte dokonca spolupracujú aj niektorí z tvorcov pôvodného seriálu.

Pilotný diel prichádzajúceho sitkomu napríklad zrežírovala Pam Fryman, ktorá sa postarala o nakrútenie drvivej väčšiny epizód HIMYM – z celkovo 208 častí ich zrežírovala až 196. How I Met Your Father by teda na papieri teoreticky mohol fungovať, prvý trailer k seriálu však značí presný opak a zaváňa diváckym sklamaním.

Zázraky radšej nečakaj

Možno za to môže prílišné porovnávanie s úspešnou predlohou, z nového seriálu však podľa upútavky zatiaľ necítiť absolútne žiadnu iskru alebo originalitu. Postavy na čele s Hillary Duff pôsobia mdlo, príliš nezaujali ani pokusy o humor a celé to pôsobí veľmi lacným a tuctovým dojmom.

Súdiť seriál na základe 90-sekundovej upútavky je samozrejme priskoro a nakoniec ešte môžeme zostať milo prekvapení, How I Met Your Father však zatiaľ očakávania drží na bode mrazu a pôsobí len ako snaha tvorcov ryžovať na mene populárneho predchodcu.

TMDB

Zaujímavosťou je, že chystaný sitkom nie je prvým pokusom o vzkriesenie HIMYM. Ešte v roku 2014 sa stanica CBS snažila predstaviť seriál s totožným námetom – volal sa How I Met Your Dad a hlavnú úlohu v ňom mala stvárniť herečka Greta Gerwig. Projekt sa však dočkal len pilotného dielu a stanicou bol následne zrušený.

Či sa CBS oplatilo investovať do ďalšieho nového seriálu uvidíme 18. januára 2022, kedy je naplánovaná premiéra prvej 10-dielnej série v rámci platformy Hulu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú