Výrobca populárnych Mi Bandov, spoločnosť Huami, to dotiahla naozaj ďaleko. Nejaký ten piatok dozadu v spolupráci so Xiaomi predstavili svoje vôbec najlepšie smart hodinky, Huami AMAZFIT Stratos (Watch 2), ktoré teraz kúpiš v medzinárodnej anglickej verzii za ešte lepšiu cenu.

Opäť lacnejšie. Dorazia ti expresne

Ak hľadáš smart hodinky, ktoré zvládnu tvoj aktívny štýl života, obsahujú množstvo inteligentných funkcií a navyše vyzerajú moderne s luxusným nádychom, máme pre teba riešenie. Huami AMAZFIT Stratos (Watch 2) ponúkajú všetko, čo potrebuješ a dostupné sú v medzinárodnej anglickej verzii za skvelú cenu 110 € s kupónom BGAS2114. Ten je však obmedzený na zopár kusov. Doprava EU Priority Line ti zabezpečí doručenie bez poplatkov.

Hodinky, ktoré vyzerajú moderne a luxusne

Huami AMAZFIT Stratos (Watch 2) sú štýlové moderné smart hodinky, ktoré ponúkajú telo hodiniek vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a remienok zo silikónu. Známkou kvality konštrukcie hodiniek je aj vodeodolnosť, pričom výrobca uvádza aj podporu pre plávanie (nie potápanie).

Hlavnou dominantou hodiniek je okrúhly farebný displej s priemerom 1,34″ a rozlíšením 320 x 320 px, ktorého okraje sú vyrobené z prémiovej keramiky. Displej je transreflektívny, čo znamená, že aj pri vypnutom stave je ho vidno. Čím viac denného svetla na displej dopadá, tým lepšie ho je vidno.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Amazfit Stratos potvrdzujú dominantnosť Xiaomi a Huami na trhu smart hodiniek

Stvorené pre aktívny život

Okrem nádherného dizajnu ponúkajú hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT Watch 2 aj množstvo užitočných funkcií pre aktívnych športovcov. Ich šikovné funkcie pokrývajú takmer všetky športy od behania cez plávanie, bicyklovanie až po lezenie. Hodinky dokážu sledovať tvoje telo pomocou merania srdcového tepu, monitorovania spánku, počtu krokov či polohy vďaka GPS.

Inteligencia v pravom slova zmysle

Spojením so smartfónom získaš prístup k notifikáciám a informáciám o zmeškaných hovoroch či správach. Šikovnými doplnkami sú aj kompas, stopky, prehrávanie hudby do Bluetooth slúchadiel, informácie o počasí či budík. O to všetko sa stará výkonný 1.2 GHz dvojjadrový procesor a 512 MB operačnej pamäte RAM a 4 GB vnútornou pamäťou pre uloženie hudby. Hodinky poháňa 280 mAh batéria, ktorá dokáže zostať v režime stand-by až 5 dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom