Warner Bros. originálnym spôsobom uviedol prvé zábery na jeden z najočakávanejších filmov tohto roka. Po dlhom čakaní a utajovaní informácií zo strany spoločnosti sa Matrix konečne predstavuje vôbec prvými zábermi vo forme viacerých teaserov.

Spôsob novej marketingovej kampane je originálny. Na to, aby si si nové videá užil, musíš navštíviť ich oficiálnu stránku a vybrať si modrú alebo červenú pilulku, ktorá ťa následne prevedie zostrihom krátkych záberov.

Warner Bros

Tie samé o sebe o deji príliš nepovedia, keďže sa skladajú len z vybraných scén z filmu, po pozretí si však môžeš voľbu zopakovať a bez ohľadu na farbu pilulky ti tvorcovia naservírujú celkom nové video pozostávajúce z čerstvých záberov. Výber samozrejme nie je nekonečný a útržky sa čoskoro začnú opakovať, rozhodne však ide o pútavú formu predstavenia.

Z prvotných dojmov je navyše jasné, že sa potvrdili už staršie domnienky a v akčnom veľkofilme sa naplno vrátime do novej verzie Matrixu, kde si budú musieť obľúbení herci nanovo hľadať k sebe cestu. Opätovne tak zažijeme osudové stretnutie Nea a Trinity, uvidíme aj mladú verziu Morphea v podaní herca Yahya Abdul-Mateen II. Laurence Fishburne sa do svojej ikonickej role nevráti.

Tvorcovia ťa zároveň prostredníctvom teaserov pozývajú na predstavenie plnohodnotného traileru, ktorý by mal byť vydaný už zajtra popoludní. Medzitým si môžeš nižšie v galérii pozrieť ďalšie fotky pochádzajúce z teaserov.

GALÉRIA záberov z Matrix Ressurections: 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP