banner-le-max-2
LeEco všetkých prekvapilo, keď prišlo ako prvé so smartfónom s novým procesorom Snapdragon 820 – LeTV Le Max Pro. Aj keď sa smartfón nakoniec k bežným zákazníkom vo veľkom nedostal, LeEco si napriek tomu zaslúžilo titul „výrobca prvého smartfónu so Snapdragonom 820“.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vyzerá to tak, že história sa bude opakovať a LeEco získa ďalší titul. Podľa čínskych medií by totiž malo prísť s novou vlajkovou loďou používajúcou úplne nový Snapdragon 823. Ďalšie špecifikácie nie sú známe a hovorí sa len o možnosti použitia 8 GB DDR4 RAM a 25 MPx fotoaparátu. Na tieto informácie by sme sa však nespoliehali a je malá pravdepodobnosť, že by smartfón prišiel s takouto výbavou.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>LeTV Le Max Pro

LeTV Le Max Pro

Nás teda zaujíma hlavne procesor. Už Snapdragon 820 je aktuálne v podstate najvýkonnejší procesor a jeho ohromný výkon tak skoro neprekoná žiadny. Novinka v podobe 823-ky by teda mala priniesť len drobné vylepšenia. Očakávať môžeme mierny nárast taktovacej frekvencie a vylepšený grafický čip Adreno 530. Procesor by mal po novom tiež integrovať nový LTE X12 čip s podporou kategórií LTE Cat. 12/13. Ešte lepšou správou je, že k jeho predstaveniu by mohlo dôjsť už na MWC v Šanghaji, ktoré sa začína na konci júna a potrvá od 29. júna do 1. júla.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom