Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavili fotografie záhadného smartfónu, ktorý rozložením prvkov pripomína smartfóny značky LeEco. Vyznačuje sa najmä prekrásnym dizajnom a výbornou výbavou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vyzerá to tak, že tento rok budú tenké rámiky okolo displeja povinnou výbavou každej vlajkovej lode. Výnimkou nebude ani tá od LeEco. Na uniknutých fotografiách sa však nenachádza žiadne logo výrobcu, takže nemôžeme potvrdiť, že sa jedná o LeEco smartfón. Dobrými poznávacími prvkami sú fotoaparát a senzory nad displejom.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leecozdroj fotografie: Gizmochina

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 171 €
Zľavový kupón xx829

Displej vyzerá byť po bokoch zahnutý a telo zariadenia tenké. 3.5 mm jack už tradične chýba, no spolu s ním aj tlačidlá pre ovládanie hlasitosti. Po vlajkových lodiach (Le 2 a Le 2 Pro) s čipsetmi od MediaTeku potrebuje LeEco zmenu k lepšiemu. Po novom sa LeEco opäť drží kvalitných procesorov od Qualcommu a po Le Pro 3-ke so Snapdragonom 821 by sme sa mali dočkať novinky s doteraz najvýkonnejším Snapdragonom 835 a veľkou 6 GB pamäťou RAM.

leecozdroj fotografie: Gizmochina

nenechaj si ujsť
Ťažké časy sa pre LeEco ešte neskončili, prichádzajú problémy na ďalšom trhu

Vo výbave bude podľa všetkého aj duálny fotoaparát, o ktorom zatiaľ nemáme viac informácií. Dátum predstavenia rovnako ako cenu zatiaľ taktiež nepoznáme. Príchod novej vlajkovej lode LeEca však očakávame až o niekoľko mesiacov, teda určite nie skôr ako Samsung Galaxy S8 či Xiaomi Mi6.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.