banner-le-max-2Umelá inteligencia je myšlienka, s ktorou sa momentálne pohrávajú mnohé technologické spoločnosti, ako napríklad Google, Facebook a Amazon. So svojím „kúskom“ umelej inteligencie čoskoro príde aj LeEco.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Táto čínska spoločnosť je známa nielen kvalitnými a lacnými produktmi, ale aj záujmom o najnovšie technológie a ich vývoj. Nie je teda prekvapením, že o umelú inteligenciu sa taktiež intenzívne zaujíma. Keďže výrobca veľmi rýchlo napreduje, s novými technologickými vychytávkami prichádza medzi prvými. Zakladateľ LeEco, Jia Yueting, na sociálnej sieti Weibo oznámil, že smartfón LeAl (Artificial Intelligence) predstaví už koncom tohto mesiaca.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LeEco-dual-cameras-3

Možný dizajn duálneho fotoaparátu

TIP: LeEco už budúci mesiac plánuje uskutočniť akciu v USA, dočkáme sa niečoho prevratného?

Z tej istej sociálnej siete, no od iného používateľa sa k nám dostala aj informácia o použití duálneho fotoaparátu so 4-násobným optickým zoomom. Optickým zoomom disponuje napríklad aj najnovší iPhone 7 Plus a LeEco LeAl by sa tak stal jeho dôstojným konkurentom. Mladú spoločnosť v blízkej dobe čaká aj očakávaný vstup na americký trh. O pripravovanom smartfóne s umelou inteligenciou vás však ešte určite budeme informovať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
77%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.