banner-le-max-2Jeden z najrýchlejšie rastúcich výrobcov smartfónov na svete, spoločnosť LeEco, už dlhšie netají svoju snahu preraziť aj na trhoch mimo Čínu. Zrejme najväčším cieľom zostáva pre spoločnosť americký trh, ktorý je známy dominanciou tradičných svetových spoločností. Giganti, ako Apple či Samsung sa však musia mať na pozore, pretože budúci mesiac plánuje ambiciózna čínska spoločnosť uskutočniť akciu práve v zámorí. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Len pár dní dozadu uzrela svetlo sveta najnovšia vlajková loď tohto výrobcu, LeEco Le Pro 3. Tento smartfón kombinuje to najlepšie, čo súčasný technologický priemysel ponúka a obaľuje to v prekrásne spracovanej konštrukcii, ale aj vo veľmi priaznivej cene. Okrem výkonných smartfónov je LeEco známe aj výrobou SmartTV, inteligentných bicyklov alebo autonómneho automobilu. Teraz sa však LeEco zameriava predovšetkým na svoje smartfóny, čo dokazuje aj jeden bývalý vedúci pracovník spoločnosti Qualcomm, Rob Chandhok, ktorý odnedávna patrí práve pod krídla čínskeho výrobcu. Rob zastával u amerického výrobcu procesorov pozíciu vedúceho vývoja a výskumu a rovnaká pozícia mu zrejme prischne aj u nového zamestnávateľa.

LeEco Le Max 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-LeSEE2-1000x500

Autonómne vozidlo LeSEE

TIP: Čínsky zabijak elektrických Tesla áut LeEco LeSee: Toto sú všetky jeho funckie

Ďalším dôkazom nespornej snahy je plánovaná akcia na americkej pôde, kde dôjde k odhaleniu niektorých produktov práve pre trh v USA. S veľkou pravdepodobnosťou sa Američania dočkajú oficiálnej dostupnosti extrémne výkonného LeEco Le Pro 3, ktorý by tak mohol konkurovať nedávno predstavenému iPhonu 7 či Samsungu Galaxy S7. Spomínaná akcia sa uskutoční presne 19. októbra a s veľkou pravdepodobnosťou má toho čínsky gigant pripraveného oveľa viac.

leeco-le-pro-3-vypredane-1

LeEco Le Pro 3

Pre pripomenutie, spoločnosť bola predtým známa pod názvom LeTV a svoju úspešnú púť začala ako streamovacia služba podobná Netflixu. Neskôr sa však rozrástla a začala vyrábať produkty s rôznym zameraním, ktoré sa hlavne v domovskej Číne tešia veľkej obľube. Podobne by chcelo LeEco preraziť aj v Spojených štátoch amerických, no už teraz je jasné, že to rozhodne nebude mať ľahké. Neuľahčí mu to ani konkurencia, ktorá má verných fanúšikov. Tak či onak, jeden z najvýkonnejších smartfónov planéty celkom určite dokáže prilákať nejedného prívrženca konkurencie.

TIP: 10 najlepších vlastností, ktoré by ste mali vedieť o LeEco Le Pro 3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]