banner-le-max-2
Minulý týždeň sme vás informovali o pripravovanej akcii spoločnosti LeEco v USA naplánovanej na 19.10. Do akcie ostáva už len 11 dní a tak unikajú na povrch rôzne informácie o tom, čo tam bude prezentované.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aj keď pre nás to nie je veľmi významná akcia, je to veľký krok pre expanziu spoločnosti LeEco do Ameriky. O dnešný únik väčšiny informácií sa postarala prekvapivo oficiálna americká LeEco LeMall stránka. V súčasnosti boli už jednotlivé produkty stiahnuté, ale rýchly Google stihol web indexovať, a tak si môžete všetko pozrieť z jeho cache.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-max-2-usa

Jedným z budúcich predstavených zariadení je už dobre známy LeEco Le Max 2. Jeho výbava zahŕňa 5,7 palcový IPS displej s vysokým QuadHD rozlíšením. Poháňaný je čispsetom Qualcomm Snapdragon 820. Zadný fotoaparát prichádza s 21 MPx senzorom, optickou stabilizáciou a fázovým zaostrovaním. 3 100 mAh batériu je možné nabiť s podporou rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Do predaja sa pravdepodobne dostane viac variácií s odlišnou RAM, úložiskom a farebným prevedením. Podrobné špecifikácie LeEco Le Max 2 nájdete v našom katalógu. Cena na americkom trhu bude na stanovená na perfektných 289 $ (260 €).

le_s3

Ďalší predstavený smartfón bude model LeEco Le S3. Ide v podstate o premenovanú Snapdragon 652 verziu čínskeho LeEco Le 2. Smartfón obsahuje výbavu vyššej strednej triedy, ktorá zahŕňa 5,5-palcový Full HD displej, 3 GB RAM, hlavný 16 MPx fotoaparát a prednú 8 MPx selfie kameru. Batéria s kapacitou 3 000 mAh sa rovnako ako aj pri Le Max 2 nabíja s podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0. Smartfón bude mať výborne našliapnuté a to aj hlavne vďaka ultra nízkej cenovke 169 $ (151 €).

V júli toho roku oznámilo LeEco kúpu spoločnosti VIZGO, ktorá vyrábala inteligentné TV. Tá bola úplne pohltená a LeEco teraz uvádza do predaja na americkom trhu aj inteligentné televízie LeEco Super4 X43 Pro TV, Super4 X55 TV, Super4 X65 TV a uMax 85 TV. Jedná sa o Android TV s podporou 4K videa, uhlopriečkami 43″, 55″, 65″ a gigantických 85 palcov. Poháňané sú 64-bitovým 4-jadrovým čipsetom od spoločnosti Mstar. Najväčší 85″ model má nastavenú cenovku na 799 $ (717 €). Pri pohľade na americké ceny prichádzajúcich LeEco produktov sa už nevieme dočkať, kedy LeEco oficiálne zavíta aj do Európy.

leeco_tv-2 leeco_tv-3 leeco_tv-1

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
55%
Páči sa mi to
27%
Chcem to
18%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]