LeEco začne sprístupňovať novú verziu nadstavby eUI 5.8 už zajtra

banner-le-max-2
LeEco dnes mnohých ľudí veľmi potešilo predstavením novej verzie smartfónu Le Max 2. Ten po novom prichádza v nových farbách, so 6 GB RAM a veľkým 128 GB úložiskom. To však ešte nie je všetko a výrobca zajtra sprístupní novú verziu svojej nadstavby eUI. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nová verzia eUI 5.8 bola predstavená ešte v apríli spolu so smartfónmi Le 2, Le 2 Pro a Le Max 2. Teraz je už však dokončená a pripravená na sprístupňovanie do smartfónov, ktoré začne už zajtra, 30. júna. Noviniek síce nie je veľa, no predsa len sa nejaké nájdu. Medzi najväčšie sa asi radí nové rozhranie pre virtuálnu realitu a zámok aplikácií. Ďalej sa spomína prítomnosť vzdialenej pomoci a aplikácie peňaženka. Celkovo prichádza nová verzia podľa LeEca s 340 novými funkciami a bolo aplikovaných 482 patentov.

leEco-EUI-5.8
Aktuálne bežia používatelia na verzii 5.6 a na novú 5.8-čku budú môcť aktualizovať už zajtra. V prípade, že aj vy vlastníte smartfón od LeEca, budeme veľmi radi, ak sa s nami v komentároch podelíte o pocity z novej verzie a o novinky, ktoré ste v nej postrehli.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.