banner-le-max-2Pozornosť smartfónového priemyslu sa momentálne upriamuje na najnovší prírastok výrobcu LeEco – LeEco Le Pro 3. Ten prišiel len pred pár dňami so skvelou výbavou a hlavne veľmi nízkou cenou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Potešila najmä prítomnosť najnovšieho procesora Snapdragon 821, ktorý poskytuje ohromný výkon a hravo prechádza všetkými náročnými úlohami. Najvyššia verzia dokonca disponuje až 6 GB RAM pamäťou a veľkým 256 GB úložiskom. 5,5-palcový FullHD displej je osadený v prémiovom tele, ktoré je až z 98 % tvorené kovom. Aby toho nebolo málo, výrobca do smartfónu uložil aj masívnu 4070 mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-pro-3-teardown

Podľa oficiálnej stránky LeEco, novinka dokonca podporuje aj najpoužívanejšiu 800 MHz LTE frekvenciu. Na internete sa už objavila aj prvá demontáž, ktorá navyše nie je až tak náročná. Nie je totiž potrebné nič viac, ako jeden skrutkovač a roztopiť lepidlo, ktoré drží prednú stranu.

TIP: LeEco Le Pro 3 oficiálne: Monštruózny Snapdragon 821 spolu so 4070 mAh batériou v ultra tenkom 7,5 mm tele!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.