banner-le-max-2
LeEco len pred pár hodinami na trh uviedol svoj najnovší počin v podobe doposiaľ najvýkonnejšieho Android smartfónu na trhu – LeEco Le Pro 3. Predstavenie tejto nadupanej vlajkovej lode spôsobilo na smartfónovom trhu hotový ošiaľ, čo dokazujú aj najnovšie čísla z registrácií na kúpu novinky.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spustenie registrácií na kúpu najnovšieho smartfónu sú v prípade čínskych výrobcov bežnou záležitosťou. Výrobcovia tak ešte pred oficiálnym zahájením predaja zisťujú, aký veľký záujem je o ich najnovšie výrobky a tiež, koľko kusov musia čo najrýchlejšie vyrobiť ich továrne. Rovnaké registrácie spustilo aj čínske LeEco, pričom domáci nadšenci technológií sa môžu už viac ako 24 hodín zaregistrovať na kúpu LeEco Le Pro 3. Viac ako 3,57 milióna záujemcov o kúpu najnovšej vlajkovej lode za menej ako 24 hodín! Toto sú prvé štatistiky pochádzajúce priamo od výrobcu.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-pro-3-registracie

Šialený dopyt sa LeEco Le Pro 3 dostal vďaka jeho monštruóznej výbave. Tá začína nádherným a tenkým hliníkovým telom, v ktorom je osadený 5,5″ FullHD displej s 2,5D zahnutím. V jeho vnútri nájdeme súčasný top-end procesor Qualcomm Snapdragon 821, ktorý kooperuje so 4 GB alebo 6 GB RAM v prípade vyššej verzie zariadenia. K dispozícii je aj výkonnejší grafický akcelerátor, vnútorná pamäť od 32 GB až po 128 GB, 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát, veľká 4070 mAh batéria s QC 3.0 nabíjaním, bezstratový prenos zvuku cez USB Type-C konektor či špičkový snímač odtlačkov prstov. Toto všetko zakončuje neuveriteľná cena začínajúca na hranici 240 €.

TIP: LeEco Le Pro 3 oficiálne

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
54%
Páči sa mi to
23%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
8%
Neznášam to
8%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]