banner-le-max-2LeEco Le Pro 3. Presne tak znie názov nového najvýkonnejšieho smartfónu sveta, ktorý poháňa Android. Čínska spoločnosť vydala zo seba maximum a výsledkom je smartfón s vynikajúcimi špecifikáciami, lákavým dizajnom a teraz už vieme, že aj s parádnou predajnou cenou. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovší počin ambiciózneho čínskeho giganta opäť vyráža dych. Prekrásny dizajn kvalitnej hliníkovej konštrukcie pôsobí luxusne a u nás v redakcii sme si novinku zamilovali hneď na prvý pohľad. Je to najmä vďaka krásnej povrchovej úprave, ktorá pripomína brúsený hliník. Skôr ako začneme polemizovať o kopírovaní však treba uznať, že LeEco vyzdvihlo dizajn brúseného hliníka na novú úroveň, čo sa podarilo najmä vďaka zrkadlovo lesklému fotoaparátu, skeneru odtlačkov prstov či samotnému logu spoločnosti. Váha sa zastavila na mierne vyšších 175 gramoch, no vzhľadom na použité materiály sme tých pár gramov navyše schopný bez váhania hodiť za hlavu. Celkom určite však poteší hrúbka 7,5 mm, do ktorej sa podarilo výrobcovi vtesnať veľkú, 4070 mAh batériu.

LeEco Le Max 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-pro-3-ceny4

Prejdime však k tomu, na čo všetci netrpezlivo čakáme, a teda na ceny. Ako je známe, LeEco Le Pro 3 sa bude predávať v 4 rôznych pamäťových verziách, ktoré však majú základ spoločný. Tento základ tvorí IPS Displej s 5,5-palcovou uhlopriečkou, na ktorej sa rozprestiera FullHD rozlíšenie. Procesor Snapdragon 821 so štvoricou Kryo jadier bude rovnako dodávať extrémny výkon vo všetkých verziách a po grafickej stránke mu bude dopomáhať akcelerátor Adreno 530. Najnižšia pamäťová verzia dostala 4 GB pamäte RAM a 32 GB interné úložisko. Oficiálna predajná cena v Číne predstavuje skvelých 242 €. Vyššia verzia so 6 GB RAM a 64 GB vnútornou pamäťou vstúpi do ostrého boja s rovnako perfektnou cenou 269 €.

leeco-le-pro-3-ceny3

V Číne sa budú predávať aj dve prémiové verzie, ktoré dostanú exkluzívne predajné balenie, v ktorom si miesto nájde aj prémiový kožený kryt. Tieto verzie tiež potešia aplikáciou na sledovanie filmov s ročným predplatným, avšak táto aplikácia pravdepodobne mimo Ázijských krajín nebude funkčná. Prémiová verzia so 4 GB RAM a 64 GB interným úložiskom bude teda stáť 336 € a tá najvýkonnejšia verzia so 6 GB operačnej pamäte RAM, či 128 GB vnútornou pamäťou vyjde na 403 €. Napriek tomu, že nás ceny rozhodne prekvapili v pozitívnom smere, prichádza aj mierne sklamanie. LeEco Le Pro 3, bohužiaľ, nepodporuje 800 MHz LTE frekvenciu, ktorá bola dostupná vo vlajkovom smartfóne Le Max 2.

4 GB RAM + 32 GB ROM – 242 €
6 GB RAM + 64 GB ROM – 269 €
4 GB RAM + 64 GB ROM (prémiová verzia) – 336 €
6 GB RAM + 128 GB ROM (prémiová verzia) – 403 €

LeEco Le Pro 3 oficiálne: Monštruózny Snapdragon 821 spolu so 4070 mAh batériou v ultra tenkom tele!

deepin-snimok-obrazovky20160921155130

leeco-le-pro-3-ceny2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
21%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
21%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]