Ak si fanúšikom čínskych smartfónov, určite vieš, že pri objednávaní z Číny na teba môže čakať jedna nepríjemná nástraha, kvôli ktorej sa tvoj vysnívaný smartfón môže predražiť. Čínske e-shopy však aj na toto majú liek a pre európskych zákazníkov ponúkajú dodanie z EÚ skladov, kde teraz smartfón LeEco Le Max 2 kúpiš lacnejšie ako kedykoľvek predtým.
Ak zvažuješ kúpu nového smartfónu, teraz je na to ten najlepší čas. Známy e-shop si totižto pripravil doteraz najväčšiu zľavu na high-end smartfón LeEco Le Max 2, ktorý kúpiš v rámci EÚ a s rýchlym dodaním, ktoré ťa nebude stáť veľa. Hlavné však je, že pri dodaní ťa nečakajú žiadne poplatky navyše. Ešte lepšie však je, že ide o doteraz najlacnejší smartfón s takýmto výkonom, ktorý je ponúkaný priamo z EU skladu!
Len 184 € ti bude stačiť na špičkovo vybavený LeEco Le Max 2 vo verzii so 64 GB pamäťou, pričom poštovné z nemeckého skladu ťa vyjde na prijateľných 10 €. Ak si vezmeme do úvahy, že ide o expresné dodanie kuriérom (1-4 dni), cena je naozaj priateľská. Zaujímavosťou je, že v domovskej Číne sa tento smartfón predáva oveľa drahšie, ako ho kúpime my z EÚ skladu. Konkrétna suma je až 315 €, čo oproti našej cene robí rozdiel vyše 130 €!
Kúpiť LeEco Le Max 2 z EU skladu za 184 €
Zľava 2 USD po registrácii v e-shope
Obe verzie smartfónu LeEco Le Max 2 sú dostupné v elegantnej šedej farbe, ktorá je nanesená na celokovovú konštrukciu. Jej prednú stranu vypĺňa veľký 5,7″ displej s jemným 2K rozlíšením, vďaka čomu je smartfón priam predurčený pre virtuálnu realitu. Pod displejom nájdeme aj trojicu kapacitných tlačidiel, zatiaľ čo nad ním je umiestnená 8 MPx kamera pre kvalitné selfíčka.
Hnacím motorom Le Max 2 je minuloročný najvýkonnejší mobilný procesor, Qualcomm Snapdragon 820. Tento je preslávený po celom svete a dostal sa do tých najlepších smartfónov. Dopomáha mu rovnako výkonný grafický čip Adreno 530 a pre multitasking je k dispozícii 4 GB RAM, respektíve až 6 GB RAM pri najvyššej verzii. Vnútorné úložisko ponúka 64 GB priestoru. Hardvér by nemohol fungovať bez 3100 mAh batérie, ktorá sa vďaka technológii QC 3.0 a USB Type-C konektoru nabije naozaj rýchlo. Cez tento konektor prebieha aj prehrávanie zvuku.
Kvalitou nesklame ani zadný 21 MPx snímač od Sony vybavený optickou stabilizáciou obrazu, clonou f/2.0 či schopnosťou nahrávania 4K videa. Pri záberoch v horších svetelných podmienkach mu bude nápomocný dvojtónový LED blesk. Samozrejmosťou každej vlajkovej lode je aj snímač odtlačkov prstov, ktorý nechýba ani tu. Softvér Le Max 2 tvorí Android 6.0 doplnený o nadstavbu eUI s multijazyčnou podporou. Súčasťou výbavy je tiež DualSIM funkcionalita s čiastočnou podporou európskych LTE sietí.
AKO APLIKOVAŤ ZĽAVU:
Novinky

Magický jav. Vedci objavili blesky, ktoré šľahajú opačným smerom, ich správanie je stále plné prekvapení

PRIPOMIENKA Nehraj ich po tme. Toto je 10 hier, vďaka ktorým sa budeš báť zhasnúť aj svetlo

Zbohom papiérový certifikát. Špeciálnu appku na Covid-19 testovanie už používajú v 3 krajských mestách

RECENZIA Zabudni na Seat, toto je Cupra! Ako veľmi je zábavné športové auto s plug-in hybridom? (RECENZIA)
