Ak si fanúšikom čínskych smartfónov, určite vieš, že pri objednávaní z Číny na teba môže čakať jedna nepríjemná nástraha, kvôli ktorej sa tvoj vysnívaný smartfón môže predražiť. Čínske e-shopy však aj na toto majú liek a pre európskych zákazníkov ponúkajú dodanie z EÚ skladov, kde teraz smartfón LeEco Le Max 2 kúpiš lacnejšie ako kedykoľvek predtým.

Ak zvažuješ kúpu nového smartfónu, teraz je na to ten najlepší čas. Známy e-shop si totižto pripravil doteraz najväčšiu zľavu na high-end smartfón LeEco Le Max 2, ktorý kúpiš v rámci EÚ a s rýchlym dodaním, ktoré ťa nebude stáť veľa. Hlavné však je, že pri dodaní ťa nečakajú žiadne poplatky navyše. Ešte lepšie však je, že ide o doteraz najlacnejší smartfón s takýmto výkonom, ktorý je ponúkaný priamo z EU skladu!


zdroj fotografie: Dglte

Len 184 € ti bude stačiť na špičkovo vybavený LeEco Le Max 2 vo verzii so 64 GB pamäťou, pričom poštovné z nemeckého skladu ťa vyjde na prijateľných 10 €. Ak si vezmeme do úvahy, že ide o expresné dodanie kuriérom (1-4 dni), cena je naozaj priateľská. Zaujímavosťou je, že v domovskej Číne sa tento smartfón predáva oveľa drahšie, ako ho kúpime my z EÚ skladu. Konkrétna suma je až 315 €, čo oproti našej cene robí rozdiel vyše 130 €!

Kúpiť LeEco Le Max 2 z EU skladu za 184 €
Zľava 2 USD po registrácii v e-shope


zdroj fotografie: Coolicool

Obe verzie smartfónu LeEco Le Max 2 sú dostupné v elegantnej šedej farbe, ktorá je nanesená na celokovovú konštrukciu. Jej prednú stranu vypĺňa veľký 5,7″ displej s jemným 2K rozlíšením, vďaka čomu je smartfón priam predurčený pre virtuálnu realitu. Pod displejom nájdeme aj trojicu kapacitných tlačidiel, zatiaľ čo nad ním je umiestnená 8 MPx kamera pre kvalitné selfíčka.

LeEco Le Max 2zdroj fotografie: Dglte

Hnacím motorom Le Max 2 je minuloročný najvýkonnejší mobilný procesor, Qualcomm Snapdragon 820. Tento je preslávený po celom svete a dostal sa do tých najlepších smartfónov. Dopomáha mu rovnako výkonný grafický čip Adreno 530 a pre multitasking je k dispozícii 4 GB RAM, respektíve až 6 GB RAM pri najvyššej verzii. Vnútorné úložisko ponúka 64 GB priestoru. Hardvér by nemohol fungovať bez 3100 mAh batérie, ktorá sa vďaka technológii QC 3.0 a USB Type-C konektoru nabije naozaj rýchlo. Cez tento konektor prebieha aj prehrávanie zvuku.

LeEco Le Max 2
zdroj fotografie: Coolicool

Kvalitou nesklame ani zadný 21 MPx snímač od Sony vybavený optickou stabilizáciou obrazu, clonou f/2.0 či schopnosťou nahrávania 4K videa. Pri záberoch v horších svetelných podmienkach mu bude nápomocný dvojtónový LED blesk. Samozrejmosťou každej vlajkovej lode je aj snímač odtlačkov prstov, ktorý nechýba ani tu. Softvér Le Max 2 tvorí Android 6.0 doplnený o nadstavbu eUI s multijazyčnou podporou. Súčasťou výbavy je tiež DualSIM funkcionalita s čiastočnou podporou európskych LTE sietí.

AKO APLIKOVAŤ ZĽAVU:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP