LeEco Le 2 Pro so 4 GB RAM a Le Max 2 so Snapdragonom 820 v predpredaji už aj na Slovensku

banner-le-max-2
Nadupané smartfóny od LeEco rady Le 2 sa postupne začínajú objavovať v prvých slovenských eshopoch. Smartfóny zaujmú výbavou, ktorou sa radia do vyššej strednej až high-end triedy, pričom oproti ostatným tohtoročným čínskym smartfónom zaujmú neuveriteľne nízkymi cenami. Nedávno sa na Slovensku objavil prvý smartfón z tejto rady – LeEco Le 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnešným dňom sa do tretice stávajú dostupnými aj Le 2 Pro a Le Max 2. Keď prišlo na Slovensko LeEco Le 2, z ceny sme boli milo prekvapený, keďže oproti bežnej čínskej cene suma nejako výrazne nenarástla. Pri týchto modeloch už však situácia až taká dobrá nie je, keďže eshop ich ponúka za cenu 349 €, respektíve. 456 €. Pre porovnanie, v iBuygou.com ich môžete získať len za 246 € (Le 2 Pro) a za 344 € (Le Max 2), čo je teda oveľa výhodnejšia kúpa. Slovenský e-shop ich síce ešte nemá na sklade, no dostávame tým aspoň informácie o cene, za ktoré si ich čoskoro budeme môcť kúpiť.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-le-2-le-2-pro
LeEco Le 2 Pro môžeme bez problémov zaradiť do vyššej triedy vďaka procesoru Helio X20 (k dispozícii je aj verzia s Helio X25), 4 GB RAM, 32 GB úložisku, či veľkému 5.5-palcovému FullHD displeju. Na fotenie poslúži 21 MPx snímač Sony IMX230, pričom vpredu nájdeme rovnaký 8 MPx snímač ako v základnom modeli Le 2. Lákadlom oboch noviniek je aj nový USB konektor typu-C, VoLTE a snímač odtlačkov prstov. Batéria dosiahla kapacitu 3000 mAh.

LeEco Le 2 Pro na Slovensku

LeEco Le Max 2 je najvybavenejším smartfónom spoločnosti. Srdcom zariadenia je totiž dobre známy Snapdragon 820, ktorému sekunduje 4 GB alebo 6 GB RAM. Na Slovensku je však zatiaľ dostupná len verzia so 4 GB RAM a 32 GB úložiskom. Veľkosť displeja je až 5,7-palcov s 2K rozlíšením. Novinka sa teda radí medzi smartfóny vhodné pre VR headsety. Ani tomuto obrovi nechýba 21 MPx fotoaparát s clonou f/2.0, 8 MPx predný, či dokonca ultrazvukový snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Viac sa o týchto smartfónoch dozviete v našom podrobnom článku.

leeco-le-max-2

LeEco Le Max 2 na Slovensku

Zdroj: Heureka (2)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.