LeEco Le 2 s procesorom Helio X20 a luxusnou konštrukciou dostupný na Slovensku

banner-le2
Druhá generácia smartfónov od LeEco (LeTV) sa nesmierne vydarila a spoločnosť zaznamenáva raketové vzostupy predajov. Hlavnou devízou noviniek je predovšetkým naozaj nízka cena, ktorá sa našťastie neodzrkadlila v použitom hardvéri a smartfóny sú stále výkonné. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ďalším smartfónom, ktorý obohatil slovenský trh, sa stal „najslabší“ článok z trojice noviniek od LeEco, LeEco Le 2. Za slabocha ho však nemôžeme považovať ani náhodou a jedná sa o plnohodnotnú vyššiu strednú triedu. Zariadenie sa dostalo do prvého slovenského e-shopu, ktorý ho ponúka za rozumných 249 €. Oproti cene v e-shope iBuygou.com, kde sa dá smartfón kúpiť za 203 €, je navýšenie odpovedajúce poplatkom, ktoré musí predajca zaplatiť pri legálnom predávaní.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-le-2-na-slovensku1
Model Le 2 je plnohodnotným zástupcom spoločnosti aj v oblasti dizajnu. Krásne celokovové prevedenie musí nadchnúť každého. V strede zadnej časti tiež nájdeme snímač odtlačkov prstov. Predná strana ponúka 5,5-palcový FullHD displej. Komponenty LeEco Le 2 začínajú 10-jadrovým procesorom MediaTek Helio X20 a pokračujú 3 GB operačnou pamäťou RAM a 32 GB interným úložiskom. Smartfón napája 3000 mAh batéria.

leeco-le-2-na-slovensku3
Operačným systém sa stal najnovší Android 6.0 Marshmallow, ktorý dopĺňa vydarená nadstavba eUI 5.6. Fotografie je možné vytvárať so 16 MPx hlavným fotoaparátom, ktorý disponuje clonou f/2.0, zaostrovaním PDAF a podporou nahrávania špičkových 4K videí. Predná, 8 MPx selfie kamera ponúka clonu f/2.2 a 76,5 stupňový záber. LeEco Le 2 zaujme aj reverzibilným konektorom USB typu-C, podporou DualSIM a 4G mobilného pripojenia, no frekvencie sú opäť iba tri – 1800, 2100 a 2600 MHz. Platí teda pravidlo, že najrýchlejšiu mobilnú sieť si naplno užijeme len v mestách a zopár kilometrov od nich.

LeEco Le 2 na Slovensku

leeco-le-2-na-slovensku4
leeco-le-2-na-slovensku leeco-le-2-na-slovensku2

Zdroj: Heureka

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]