Čínske e-shopy sú v posledných rokoch medzi zákazníkmi čoraz populárnejšie pre svoje neodolateľné ceny. Mnohokrát niekoho odrádza dostupnosť tovaru v ďalekej Číne, no to sa netýka dnešnej ponuky. V nej nájdeš jeden z najlepších minuloročných smartfónov, LeEco Le Max 2, so skvelou výbavou za ešte lepšiu cenu.

LeEco Le Max 2 je jedným z dravých modelov, ktorý stále právom patrí medzi poriadne nadupané zariadenia. Svoj výkon dokáže zhodnotiť aj pri tých najnáročnejších výpočtoch, s ktorými nemá procesor Snapdragon 820 absolútne žiaden problém. Každú akciu zvládne bravúrne a LeEcu sa podarilo tento kúsok vylepšiť ešte viac pomocou 6 GB operačnej pamäti RAM. S takou kapacitou zažije budúci majiteľ dokonalý multitasking pri prepínaní otvorených aplikácií a pri hraní aj tých náročnejších hier neostane vďaka grafickému akcelerátoru Adreno 530 vôbec sklamaný.

zdroj fotografie: Dglte

V nich uvidí aj ten najmenší detail na perfektnom displeji s 2K rozlíšením a uhlopriečkou 5,7″. Nad ním si okrem potrebných senzorov miesto našiel tiež selfie fotoaparát s rozlíšením 8 MPx a clonou f/2.2. Na fotografovanie však poslúži hlavný snímač fotoaparátu na zadnej strane s rozlíšením až 21 MPx a clonou f/2.0. Tomu nechýba ani optická stabilizácia obrazu či fázové zaostrovanie. V zlých svetelných podmienkach mu spoľahlivo dokáže pomôcť aj prisvetľovacia LED dióda.


zdroj fotografie: Sina

Pod touto dvojicou sa nachádza snímač odtlačkov prstov, ktorý umožňuje bleskový prístup do operačného systému Android 6.0 Marshmallow. Ten je doplnený o skvelú grafickú nadstavbu výrobcu eUI 5.6. Bohužiaľ, moderným trendom sa oddalo aj LeEco, a tak by sme v modeli Le Max 2 márne hľadali 3,5 mm audio jack. Miesto toho môžu pre počúvanie hudby používatelia využiť slúchadlá s USB-C konektorom.

zdroj fotografie: Weibo/Dglte

Tento nedostatok si však nahrádza v iných smeroch akým je napríklad konektivita, ktorá zahŕňa podporu plného LTE pripojenia, takže ho môžeš naplno využiť aj u nás na Slovensku. Pre osobné súbory je dostupné 64 GB interné úložisko. Okrem toho dokáže LeEco Le Max 2 kvalitne reprodukovať audio súbory vďaka podpore Dolby Atmos. Celú hardvérovú výbavu napája slušná 3100 mAh batéria, ktorej energie sa dopĺňa prostredníctvom USB-C portu a technológie rýchleho nabíjania.


zdroj fotografie: Sina

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 214 €
6 GB RAM/64 GB ROM

Všetky tie skvelé vlastnosti sú ukryté v prepracovanej celokovovej konštrukcii s hmotnosťou 184 g. LeEco Le Max 2 teraz navyše priláka zákazníkov svojou neodolateľnou cenou len 214 € a kvôli dostupnosti z EU skladu nie je potrebné platiť dodatočné poplatky pri doručení. Jediným menším výdavkom je suma za prepravu z Nemecka, ktorá činí necelých 10 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom