LeEco prináša Le DashCam 1S, bezpečnostnú kameru do auta pripomínajúcu motor lietadla

banner-letv-le-1SVäčšie čínske značky často a rady rozťahujú svoje portfólio naprieč rôznymi odvetviami. Príkladom je aj spoločnosť LeEco, ktorá okrem dobre známych smartfónov, televízorov a streamovacích služieb pracuje aj na vlastnom elektrickom autonómnom aute. A zdá sa, že rovno pracujú aj na doplnkoch k nemu. Predstavili totiž LeDashCam 1S, smart kameru určenú do vozidiel.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Le DashCam 1S je viac ako len obyčajná bezpečnostná kamera do auta. To je jasné hneď na prvý pohľad. Je vyrobená zo sklolaminátu, čo ju robí odolnejšou a menej škodlivou, pretože sa pri vyšších teplotách nevylučuje karcinogénny formaldehyd. Vo vnútri je použitý procesor Ambarella A12, populárny procesor pre väčšinu techniky podobného zamerania. Kapacita vnútornej pamäte sú 2 GB, no používateľ má k dispozícii možnosť rozšírenia pomocou microSD karty až do veľkosti 128 GB. Okrem toho je v kamere „zabalené“ GPS a gravitačný senzor, ktorý rozpozná prudké zabrzdenie, či náhle zrýchlenie.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


ledashcam 1s 2

Samozrejme, najdôležitejšou časťou je samotná kamera. Tá zvládne fotografie v rozlíšení 4 MPx, je vybavená širokouhlými 160 stupňovými šošovkami a clonou f/1.8. Videá sa dajú nahrávať pri rozlíšení 2304 x 1296 pixelov (30 fps) alebo pri 720p so snímkovou frekvenciou 60 fps. Vytvorené fotografie a videá je možné okamžite zdieľať cez aplikáciu. LeDashCam 1S prichádza v dvoch verziách – v základnej za približne 40 € a v špeciálnej za 54 €. K špeciálnej verzii získate 16 GB pamäťovú kartu a šikovné Bluetooth tlačidlo, ktoré si môžete pripojiť na volant, a vďaka ktorému jedným kliknutím pohotovo zachytíte, čo sa deje na ceste.

ledashcam 1s 4

ledashcam 1s 3 tlačidlo

Zdroj: Lemall.com, Mydrivers.com

Pošli nám TIP na článokNovinky