LeEco chce konkurovať Tesle, predstavilo autonómne elektrické auto LeSee

banner-letv-le-1S
Americký gigant, spoločnosť Tesla, aktuálne ovláda trh s elektrickými vozidlami, ktoré svojou výbavou nepoznajú konkurenciu. Najlepším dôkazom je Model 3, ktorý si predobjednalo už vyše 300 tisíc fanúšikov. Produkcia novinky je naplánovaná až na rok 2017 a dovtedy ešte uvidíme kadejaký počin rôznych spoločností po celom svete, ktoré sa snažia dohnať excelentné plány Elona Muska.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnešný deň patrí jednoznačne spoločnosti LeEco, o ktorej sa píše v najväčších merítkach. Nie sú to však len smartfóny alebo televízory, do ktorých investuje táto ambiciózna spoločnosť. Po novej generácii smartfónov „Le“, tu máme prvé elektrické autonómne vozidlo spoločnosti, ktoré je priamym konkurentom pre autá so znakom Tesla na kapote. A nejedná sa len o akýsi koncept, ale auto je plnohodnotne schopné zvládať moderné cesty. LeSee bolo predstavené najvyšším predstaviteľom spoločnosti, pánom Jia Yuetingom, ktorý demonštroval schopnosti nového počinu na demo videách. Ovládanie prebieha cez hlasové povely a taktiež aj cez aplikáciu v smartfóne.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-lesee-electric-car-self-driving
Primárnym cieľom nového tátoša z dielne LeEco bude postupne odstaviť všetky klasické taxíky a nastoliť trend ultra-moderných autonómnych taxíkov, ktoré sa prispôsobia potrebám pasažiera. V tejto oblasti LeSEE ponúka na zadnej strane predných sedadiel dotykovú obrazovku, ktorá môže slúžiť ako dejisko bohatej multimediálnej zábavy (LeEco má v tejto oblasti bohaté skúsenosti). Samotné sedadlá sa potom prispôsobia pasažierovej postave, aby ponúkli komfort tej najvyššej kategórie.

lesee(0)
Pre vodiča je pripravená mohutná dotyková obrazovka namiesto klasickej palubovky. Jia Yueting taktiež poznamenal, že hlavným cieľom ich auta je pomôcť pri zlepšovaní ekologických podmienok na Zemi a zviditeľniť svoje zručnosti v rôznych oblastiach techniky. LeSee zažije oficiálnu celosvetovú premiéru na autosalóne v Pekingu 24. apríla. Nižšie v galérii si môžete vychutnať prvé reálne fotografie tohto krásavca.

Zdroj: Engadget.com, News.mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]