banner-le-max-2
O LeEco slýchame v posledných dňoch naozaj často, pričom na svedomí to má pripravovaný smartfón s výkonným procesorom Snapdragon 821, nádherným dizajnom a veľkou batériou.  

Certifikácia TENAA je už tradičným zdrojom mnohých informácií a dnes sa k nám dostala fotografia s niektorými špecifikáciami modelu Le 2S Pro. Zaujímavosťou na fotografiách je dizajn zadnej strany, na ktorej sa nachádza aj duálny fotoaparát. Prevedenie však pôsobí viac než vtipne a určite nie je hodné nádherných high-end smartfónov v roku 2016. Pri zadnej strane ešte trochu ostaneme, nakoľko sa na nej nachádza aj snímač odtlačkov prstov, logo výrobcu a na spodku elegantné riešenie plastových predelov antén. Na prednej strane nájdeme 5,5-palcový FullHD displej.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

leeco-le-2s-pro

O výkon sa postará 4-jadrový procesor s taktom 2,5 GHz. Tento popis sedí na Snapdragon 820 a použitie Snapdragonu 821 môže byť v inej verzii smartfónu. Procesoru bude pomáhať 4 GB RAM pamäť, 64 GB interné úložisko a operačným systémom bude Android 6.0 Marshmallow. Duálny fotoaparát na zadnej strane má ponúknuť rozlíšenia 13 MPx, respektíve 3 MPx pre sekundárny snímač. Selfie snímač na prednej dostane 8 MPx rozlíšenie. Model Le 2S Pro by mal integrovať aj akumulátor s kapacitou 3900 mAh.

TIP: Skóre 163 546 bodov LeEco Le Pro 3 v AnTuTu doslova vyráža dych!

leeco-le-max-akcia-nahlad

Aktuálna vlajková loď LeEco Le Max 2

Ako už iste viete, predstavenie prebehne niekedy začiatkom septembra a my vám samozrejme, poskytneme všetky potrebné informácie. Rôzne úniky alebo fotografie určite ešte niekde čakajú na nás a priblížia nám túto pripravovanú novinku z ešte podrobnejšieho pohľadu. Zaujal vás tento smartfón z dielne LeEco?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom