LeEco Le 2 príde aj vo verzii so Snapdragonom 652, cena sa nezmení!

banner-letv-le-1S
Čínsky nováčik na trhu so smartfónmi, spoločnosť LeEco, v apríli predstavila svoje tri nové klenoty. Ide tak o ich druhú generáciu trojice smartfónov LeEco Le 2, Le 2 Pro a Le Max 2. Práve najlacnejší z nich, LeEco Le 2, sa stal aj najpopulárnejším a v Číne sa oň doslova trhajú.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

A budú sa ešte viac. Najnovšie sa totižto objavili veľmi dôveryhodne vyzerajúce informácie, ktoré hovoria o zmene procesora v tomto smartfóne. Súčasný model LeEco Le 2 poháňa desaťjadrový MediaTek Helio X20, ktorý, povedzme si na rovinu, výrobcovi veľmi nevyšiel. Potvrdil to aj sám MediaTek, ktorý hneď na to vydal jeho vylepšenú verziu – Helio X25. Nový model by mal však od MediaTeka úplne upustiť a v jeho vnútri by sa mal skrývať v súčasnosti už high-end procesor, Qualcomm Snapdragon 652. Potvrdzuje to aj uniknutý screenshot z populárnej benchmark aplikácie AnTuTu.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-le-2-snapdragon-652-3

O kvalitách Qualcomm procesorom vieme všetci svoje a správy o Snapdragon 652 verzii už beztak perfektného LeEco Le 2 sú určite potešujúce. Ak by ste náhodou nevedeli, Snapdragon 652 je osemjadrový procesor so štyrmi výkonnými jadrami Cortex-A72 a ďalšími štyrmi Cortex-A53. Čipset prichádza aj s výkonným grafickým čipom Adreno 510 a táto konfigurácia v súčasnosti dosahuje 80 000 bodov v AnTuTu. Čo sa ostatných špecifikácií týka, tie by mali ostať zachované. K dispozícii bude tak 3 GB RAM pamäť, rovnaký 5,5″ FullHD displej, 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát, 32 GB vnútorná pamäť či Android 6.0 Marshmallow s vlastnou nadstavbu LeEco eUI.

Okrem väčšiny špecifikácií by však mala ostať zachovaná aj cena, ktorá sa v súčasnosti na čínskom trhu pohybuje na hranici 150 €. Z LeEco Le 2 by sa po výmene procesora stal ešte väčší trhák, keďže by išlo o najlacnejší Snapdragon 652 smartfón na svete!

leeco-le-2-snapdragon-652-nahlad

Zdroj: Mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]