banner-letv-one-pro
Pripravovaný hráč strednej triedy od spoločnosti LeEco, LeEco Le 2, sa už objavil s rôznymi špecifikáciami, no tie najnovšie vyzerajú najdôveryhodnejšie. Dočkali sme sa aj prekvapenia v podobe použitého procesora, ktorým sa stane nedávno predstavený MediaTek Helio X25.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

V známom GFXbench benchmarku sa objavilo zariadenia s označením LeEco X620 a jedná sa práve o smartfón Le 2 od LeEco. Pohľad na špecifikácie nám ukázal, že očakávať môžeme 5,5-palcový FullHD displej, 3 GB RAM, 32 GB úložisko a najnovší Android 6.0 Marshmallow. Veľké prekvapenie nastalo pri podrobnom skúmaní procesora. MediaTek MT6797T je modelovým označením nedávno predstaveného procesora Helio X25, ktorý sa má však objaviť premiérovo až v Meizu Pro 6. Nový tabletofón od Meizu máme očakávať v druhom kvartáli tohto roka.

LETV ONE 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-le-2-gfx-bench
Naskytá sa nám teda otázka, či sa nejedná len o planý poplach a LeEco Le 2 bude nakoniec disponovať úplne odlišným čipsetom. Zvyšok z uniknutých údajov potvrdzuje použitie 16 MPx hlavného a 8 MPx selfie fotoaparátu. Spodok zariadenia sa stane domovom pre konektor USB Type-C. Čerešničkou na torte bude použitie nových materiálov, presnejšie skla a hliníka.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP