Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-letv-le-1S
Na predstavenie tohtoročných noviniek sa pomaly, ale isto pripravuje aj takmer ročný nováčik na poli smartfónov, LeEco. Tento v Číne veľmi populárny poskytovateľ streamovacích služieb prišiel s prvými smartfónmi v apríli minulého roka. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Aj to môže znamenať, že spoločnosť zopakuje svoj obrovský minuloročný nástup na trh a aj tento rok predstaví novinky v apríli. Vlani sa tak stalo presne 14. apríla, kedy bola predstavená trojica parádnych zariadení ešte pod starým názvom spoločnosti – LeTV One, One Pro a LeTV Max. Za jeden rok LeEco ubehlo naozaj dlhú trať. So svojimi smartfónmi dosiahlo niekoľko úspechov v podobe miliónov predaných kusov, čomu sa ani nečudujeme, keďže väčšinu z nich predáva pod cenou. Jeden z najpopulárnejších smartfónov celej série výrobcu je v novembri minulého roka predstavený model Le 1S. Výrobca teraz plánuje jeho nástupcu, o ktorom sme už čo to počuli.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-le-2-nove-realne-foto1
Pôjde o smartfón s názvom LeEco Le 2, ktorý sa teraz ukazuje na úplne nových reálnych fotografiách s veľmi lákavým dizajnom. Všimnúť si môžeme dizajnové črty predošlých modelov Le 1 a Le 1S. Opäť pôjde o prémiovú kovovú konštrukciu, na ktorej si výrobca dáva naozaj záležať. Zadnú stranu okrem možného 16 MPx fotoaparátu osídli aj snímač odtlačkov prstov a nové logo spoločnosti. Spodná strana bude miestom pre reproduktor a USB Type-C konektor. Predná strana sa dizajnovo zhoduje s modelom LeEco Le 1s a podľa uniknutých špecifikácií bude zhodná aj 5,5″ uhlopriečka a FullHD rozlíšenie displeja. Chýbať by nemal ani IR Blaster pre ovládanie domácich spotrebičov umiestnený vo vrchnej časti zariadenia.

leeco-le-2-nove-realne-foto3
Údajný LeEco Le 2 nedávno prešiel GFX Benchmarkom, ktorý odhalil niektoré z jeho špecifikácií. Podľa nich pôjde po Meizu Pro 6 o ďalší smartfón s 10-jadrovým Helio X25 (MT6797T) procesorom. Okrem neho by sme sa mohli dočkať aj 3 GB RAM pamäte, 32 GB úložiska, spomínaného 16 MPx zadného fotoaparátu, 8 MPx predného selfie fotoaparátu a o príjemný používateľský zážitok by sa mal postarať Android vo verzii 6.0 Marshmallow.

leeco-le-2-nove-realne-foto2 leeco-le-2-nove-realne-foto4

Zdroj: Mobile.IT168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú