banner-le2LeEco poznáme ako progresívneho výrobcu, ktorý ide skvelým tempom vpred. Vo svojom repertoári skrýva mnoho skvelých zariadení, ktorých ceny iste zaujmú. Teraz si môžete na stránke GearBest.com zaobstarať model Le 2 s nádherným dizajnom so skvelou výbavou a cenou.

LeEco Le 2 bolo predstavené v apríli tohto roka. Spoločnosť neskôr vybavila smartfón vo vylepšenej verzii procesorom Snapdragon 652, ktorý zvládne aj náročnejšie úlohy a poskytne zariadeniu dostatok výkonu. S procesorom spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 3 GB, čo je dostatok pre bezproblémový multitasking. Pre používateľove dáta je pripravené 32 GB interné úložisko bez možnosti rozšírenia microSD kartami. Výrobca osadil prednú stranu krásnym 5,5″ IPS displejom s FullHD rozlíšením a skvelými pozorovacími uhlami.

leeco-le-2-full-lte-verzia-akcia

Zadnú stranu obsadil snímač odtlačkov prstov, nad ktorým sa pýši objektív hlavného fotoaparátu. Ten má rozlíšenie 16 MPx, rýchle PDAF zaostrovanie a clonu f/2.0. Predný fotoaparát s 8 MPx rozlíšením dokáže vytvoriť kvalitné selfies. O napájanie zariadenia sa stará 3000 mAh batéria, s ktorou bude mať smartfón dostatok energie pre celý deň práce a v prípade potreby je k dispozícii aj rýchle nabíjanie skrz reverzibilný USB Type-C konektor, ktorý slúži aj na pripojenie slúchadiel, nakoľko Le 2-ka postráda tradičný 3.5 mm audio jack. Do zľavy ho zahrnul e-shop Gearbest.com, ktorý ho ponúka za fantastickú cenu 161 € pri použití zľavového kódu GBX527.

leeco-le-2-full-lte-verzia-akcia1

Kúpiť LeEco Le 2 za 161 €
Kúpon GBX527

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP