LeEco a Coolpad už majú aj spoločnú Weibo stránku, ktorá informuje o novom smartfóne

banner-le-max-2
V čase, keď LeEco kúpilo ďalší podiel v spoločnosti Coolpad a oznámilo spoločný smartfón, sme nemali najmenšie tušenia, že nový smartfón príde takto skoro. Veľmi rýchlo bol teda oznámený dátum predstavenia a takmer všetky špecifikácie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na známej čínskej sociálnej sieti Weibo už stihla vzniknúť aj nová stránka Cool Eco Phone, na ktorej sa podieľajú obe spoločnosti a bude informovať o novinkách pripravovaného smartfónu. Úplne prvý smartfón pod menom Cool1 príde s duálnym fotoaparátom, ktorý nám aj nová Weibo stránka opäť potvrdila.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


cool eco phone weibo page

TIP: Cool1 bude prvý smartfón zo spolupráce LeEco + Coolpad

Rozhodne sa nebude jednať o obyčajný smartfón a svojou výbavou zapadá do najvyššej triedy. Samozrejme, len v prípade, že zariadenie bude naozaj disponovať 5.5-palcovým 2K displejom, Snapdragonom 820, 4 GB RAM, 64 GB úložiskom, snímačom odtlačkov prstov, 3500 mAh batériou a duálnym fotoaparátom, ktorého konfigurácia stále nie je známa. Výbava znie veľmi dobre a na záver by sa zišla už len nízko nastavená cenovka. Predstavenie sa bude konať 10. augusta a sme veľmi zvedaví, čo smartfón naozaj prinesie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.