banner-le-max-2
Ak nás pravidelne sledujete, určite ste sa už dozvedeli, že mladá čínska spoločnosť LeEco odkúpila väčšinový podiel v Coolpade, ktorý je veľmi dobre známy výrobca aj na Slovensku. Gigant sa teda stal najväčším akcionárom a už onedlho svetu predstaví prvý smartfón z tejto sľubnej spolupráce. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Príchod novinky naznačil najprv uniknutý obrázok, na ktorom drží istá slečna smartfón s duálnym zadným fotoaparátom a prst má položený na snímači odtlačkov prstov. Informácie o zariadení neskôr priniesol aj známy certifikačný úrad TENAA. Našťastie, špekulácie rýchlo ukončilo samotné LeEco, ktoré oficiálne potvrdilo tento nový smartfón formou teasera.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


wp-1469713123743

TIP: LeEco kúpilo ďalší podiel v Coolpad, stáva sa jeho najväčším akcionárom

Poznať ho budeme pod označením Cool1. Po stránke špecifikácií máme očakávať špičkovú vlajkovú loď s tými najlepšími vlastnosťami. Vpredu teda nájdeme 5,5-palcový 2K displej, pod kapotou výkonný Snapdragon 820, 4 GB RAM a základné 64 GB interné úložisko.

cool-teaser

Napájanie obstará 3500 mAh batéria. Cool1 bude vybavený aj Androidom 6.0 Marshmallow, no smartfón ponúkne jednu špeciálnu funkciu navyše. Obe spoločnosť sa zhodli, že novinka nebude pracovať len so známou a slávnejšou nadstavbou eUI, ale aj s tou od Coolpadu, presnejšie s CoolUI. Používateľ teda bude mať možnosť voľby pri používaní. Oficiálne predstavenie prebehne 10. augusta, no, bohužiaľ, informácie o cene sú zatiaľ neznáme. Nižšie ešte môžete nájsť fotografie smartfónu, ktoré unikli pri certifikácii TENAA.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom