banner-le-max-2
Len nedávno sme sa dozvedeli o kúpe ďalšieho podielu v spoločnosti Coolpad výrobcom LeEco, ktorý je na trhu so smartfónmi ešte pomerne krátku dobu. LeEco však za približne rok a pol poriadne narástlo a spolu s Coolpadom teraz pripravujú vlastný smartfón.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pred pár dňami sa na internete objavil teaser napovedajúci príchod smartfónu, ktorý bude prvým výsledkom spolupráce dvoch populárnych čínskych výrobcov LeEco a Coolpad. Vtedy sme však nemali tušenia, o aké zariadenie by sa mohlo jednať. Najnovší únik nám však dáva predstavu o budúcom LeEco+Coolpad smartfóne.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>leeco-coolpad-smartfon

Prvý LeEco + Coolpad smartfón na uniknutej fotografii

Uniknuté informácie z populárnej čínskej sociálnej siete Weibo hovoria o smartfóne s duálnym fotoaparátom na zadnej strane. Pravdepodobne pôjde o konfiguráciu snímačov s rozlíšením 13 MPx a 5 MPx, čím by nový LeEco + Coolpad smartfón priamo útočil na najnovší Xiaomi Redmi Pro. Očakávať môžeme taktiež celokovovú konštrukciu so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane, čo naznačuje aj uniknutá fotografia.

TIP: LeEco kúpilo ďalší podiel v Coolpad, stáva sa jeho najväčším akcionárom

Zdá sa, že prvý smartfón novej spolupráce bude patriť do high-endu segmentu. Jeho hardvérová výbava sa má skladať z 5,5-palcového 2K displeja, populárneho výkonného Snapdragon 820 procesora, 4 GB RAM pamäte, 64 GB vnútornej pamäte a čerešničkou na torte má byť až 3500 mAh batéria. Zaujímavosťou má byť možnosť výberu medzi dvojicou používateľských prostredí – eUI a CoolUI. Stále však ide o nepotvrdené informácie, ktoré musíme brať s rezervou. Jedno je však isté, predstavenie sa bude konať už čoskoro, s čím súvisia aj ďalšie úniky informácií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom