Popularita kryptomien sa od ich vzniku nesmierne zvýšila a mnohí používatelia tak čoraz častejšie uprednostňujú platby práve týmito menami. Napriek krušným časom, ktoré si BitCoin a ďalšie podobné platidlá prežívali sa im darí aj v dnešných dňoch. Kryptomeny sa rozhodol využiť tiež striptízový klub The Legend Room, kde môžu zákazníci platiť za služby virtuálne pomocou QR kódu.

Majitelia kryptomien môžu počas ich „zlatých časov“ zarobiť nemalý obnos peňazí. Tí, ktorí skutočne nevedia, kde minúť svoje BitCoiny sa môžu teraz vybrať do striptízového klubu v Las Vegas, kde sú už platby virtuálnymi menami bežnou záležitosťou.

Kryptomeny našli ďalšie využitie

Striptérky v klube majú totiž na svojom tele vytetované dočasné tetovanie, prostredníctvom ktorého môžu zákazníci platiť za ich služby. QR kód stačí jednoducho oskenovať smartfónom a zaplatiť odmeny za striptíz priamo BitCoinom, alebo Ethereom. Striptízový klub však disponuje aj vlastnou kryptomenou, ktorú môžu návštevníci získať pri vstupe. LGD, alebo tiež Legends Room, je virtuálna mena založená na princípe Etherea, no jej platením získajú zákazníci značné zľavy na tovar a služby. Cena vlastnej kryptomeny klubu sa aktuálne pohybuje tesne pod hranicou 1 dolára za token. Aj tu však platí pohyblivá hodnota kryptomien, a tak sa suma za LGD môže pred vstupom do klubu zvýšiť, alebo aj znížiť.

Nenechaj si ujsť
Kryptomeny potajme ťažia tisícky webov na Slovensku a v Česku

Platby kryptomenami sa zapáčili ako tanečniciam, tak aj striptérkam tohto klubu a navyše ide o anonymnú platbu. Tento spôsob príde vhod najmä ženáčom, ktorí by sa manželkám neradi priznávali, kam po nociach chodia. Ďalšou výhodou platenia za striptíz kryptomenami je tiež fakt, že niektoré banky neprijímajú peniaze z takéhoto biznisu.

Striptérky tak vďaka virtuálnym peňaženkám nepotrebujú účet v banke. Pokiaľ však zákazník nie je fanúšikom moderných technológií a virtuálnych platieb, stále môže za tanec, striptíz, ale aj sledovanie zápasu medzi Mayweatherom a McGregorom zaplatiť kartou, alebo v hotovosti.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom