Ďalšou obeťou koronavírusu je očakávaná komixovka Batman s Robertom Pattinsonom, ktorej vydanie sa presúva o niekoľko mesiacov, píše portál IGN.

Pozastavila sa produkcia obrovských hitov ako napríklad druhej sezóny Zaklínača, Disney bolo rovnako nútené presunúť premiéry očakávaných marveloviek, no a teraz rad prišiel aj na konkurenčné komixové štúdio DC Comics. Tí spolu s Warner Bros. Pictures došli k rozhodnutiu, že očakávaný Batman si bude musieť ešte pár mesiacov počkať.

Nový dátum vydania je stanovený na 1. október 2021, zatiaľ čo sa pôvodne plánovalo vydanie 25. júna. Filmový Batman je považovaný za reštart série zasadenej do DC Extended Universe. Na film z režisérskeho miesta dohliada Matt Reeve, známy kúskami ako Úsvit planéty opíc a jeho pokračovaním Vojna o planétu opíc.

Úlohu superhrdinu obsadí Robert Pattinson, ktorého voľba bola v úvodných fázach fanúšikmi okamžite zatracovaná. Sekundovať mu bude dcéra známeho hudobníka Lennyho Kravitza, Zoë Kravitz v úlohe Catwoman a kruh uzavrie charizmatický Andy Serkis ako stále verný komorník Alfred.

Nenechaj si ujsť
Na Netflixe vyšli prvé časti dokumentu o Michaelovi Jordanovi. Má excelentné hodnotenie

Film s posunutým dátumom vydania by mal priniesť ikonických záporákov ako Hádankára a Tučniaka, ale aj ďalšie postavy známe z univerza okolo Batmana. Na to, ako Pattinson zvládne rolu temného rytiera, si teda budeme musieť ešte do októbra budúceho roka počkať, avšak o to sú naše očakávania vyššie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP