Len nedávno bol predstavený nový náramok Xiaomi Mi Band 4 a už je tu šanca si ho zakúpiť za cenu, ktorá je každým dňom nižšia a nižšia. 

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Dnes tu máme akciu na rýchly výpredaj v známom e-shope GearBest. Aktuálne ťa Mi Band 4 vyjde teda len na 29 € s kupónom GBBAND4MI.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 4 v medzinárodnej verzii s kupónom za 34 €

Ten najlepší náramok od Xiaomi

Výrobca pri novom modeli stavil na farebný 0,95″ dotykový AMOLED panel s rozlíšením 240 x 120 pixelov, ktorý je o 39,9 % väčší a zobrazí ešte viac informácií. Po bokoch je zahnutý v 2,5D tvare. Xiaomi redizajnovalo domovskú obrazovku, ktorá okrem známych informácií o počte prejdených krokov, či spálených kalórií, umožňuje nastaviť si aj vlastnú tapetu. Telo nového Mi Band 4 bude možné vložiť do 5 nových náramkov. Taktiež je možné vybrať si zo 77 dostupných ciferníkov.

Náramok Mi Band 4
Xiaomi

Xiaomi pritom nezabudlo ani na správnu výbavu, ktorá poteší každého športovca. Vďaka odolnosti voči vode do 50 metrov zvládne Mi Band 4 zaznamenávať aj plávanie. Náramok zvládne rozoznať aj rôzne druhy plávania, s čím mu pomáha 6-osový senzor.

Nezabudlo sa ani na ďalšie „suchozemské“ druhy športu, vrátane cyklistiky, posilňovania, chôdze alebo behania. Čo sa týka výdrže, tak aj napriek farebnému displeju sa podarilo dosiahnuť hranicu 20 dní na jedno nabitie.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 4 v medzinárodnej verzii s kupónom za skvelých 30 €

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak