Xiaomi nedávno v Číne predstavilo novú verziu modelu Redmi Note 4X, ktorého symbolom sa stala postavička známa ako Hatsune Miku. Táto novinka sa začne predávať už o pár dní, na sviatok sv. Valentína. Ďalším modelom výrobcu v tejto špeciálnej verzii môže byť model Xiaomi Redmi Note 5, ktorý sa teraz ukázal na prvých renderoch.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aj keď o novom Xiaomi Redmi Note 5 výrobca zatiaľ nič neprezradil, fanúšikovská fantázia už stihla zapracovať a tak vznikol nový, extravagantný koncept tohto modelu. Nejde však o obyčajný smartfón, ale o špeciálnu verziu Hatsune Miku, ktorá sa objavila na prvých renderoch. Tieto snímky predstavujú možnú podobu budúceho modelu Redmi Note 5, aj keď ide zatiaľ iba návrh. To však neznamená, že v budúcnosti nebudeme môcť vidieť reálnu Note 5-ku v tejto špeciálnej verzii.

Xiaomi Redmi Note 5
zdroj fotografie: Weibo

Nenechaj si ujsť
Xiaomi zverejnilo oficiálne špecifikácie a fotografie očakávaného Xiaomi Redmi Note 4X

Výrobca sa o tejto možnosti nezmienil, pretože má plné ruky práce s novým modelom Redmi 4X vo verzii Hatsune Miku, ktorý znova uvádza na čínsky trh. Teraz v ňom však môžeme nájsť procesor od Qualcommu a niekoľko ďalších vylepšení. Nové rendery modelu Redmi Note 5 pripomínajú skôr dizajn Xperií z dielne Sony. Ide však iba o koncept, ktorý má rozhýbať našu predstavivosť. Na renderoch je dokonca do detailov spracované aj balenie zariadenia, v ktorom je zahrnutá samotná postavička Hatsune Miku. Tú by v budúcnosti mohol dostať zákazník ako nejaký darček.

Xiaomi Redmi Note 4 kúpiš za 151 € s kupónom TENOTE4

Xiaomi Redmi Note 5
zdroj fotografie: Weibo

Čo povieš na tento koncept? Páčil by sa ti Xiaomi Redmi Note 5 s takýmto dizajnom?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
33%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
22%
Neznášam to
6%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]