Koncept ukazuje nádherný smartfón od LeEco s bezrámikovým displejom a futuristickým dizajnom

banner-le-max-2LeEco sa síce stále radí medzi najmladších čínskych výrobcov smartfónov, no za veľmi krátky čas pôsobenia na trhu priniesol veľmi slušne vybavené a konkurencieschopné zariadenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfóny značky LeeEco bodujú aj po dizajnovej stránke a napríklad najnovšia séria Le 2 disponuje prémiovým celokovovým prevedením. Vypnutý displej dokonca prináša čiastočný bezrámikový efekt. Ako by však vyzeral LeEco smartfón, keby naozaj nemal takmer žiadne rámiky? Odpoveď na túto otázku sa snaží nájsť nová séria obrázkov konceptu futuristicky vyzerajúceho high-end LeEco smartfónu. Špecifikácie „údajného zariadenia“ hovoria o neskutočnom 4K displeji, Snapdragone 821, 4 GB RAM a duálnom fotoaparáte, ktorý máme možnosť vidieť na obrázku nižšie.

LeEco Le MAX 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-flagship-03

TIP: Cool1 bude prvý smartfón zo spolupráce LeEco + Coolpad, ponúkne duálny fotoaparát

Za zmienku určite stojí aj hrúbka zariadenia, ktorá je pravdepodobne najnižšia zo všetkých doteraz predstavených smartfónov. Keďže tento koncept vyzerá nezvyčajne a disponuje nadpriemernými špecifikáciami, určite v blízkej dobe nečakajte jeho realizáciu. Čo hovoríte na dizajn? Prijali by ste takúto vlajkovú loď aj v realite?

leeco concept flagship-1

Pošli nám TIP na článokNovinky