Bloger Macotakara zverejnil video, ktoré ukazuje telefón podobný iPhonu X v tele o veľkosti iPhone SE.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zatiaľ sa stále nepotvrdili dohady o nástupcovi modelu SE, ktorý americký gigant Apple priniesol na trh pred dvomi rokmi. Internet odvtedy pravidelne dobýjajú informácie o pokračovateľovi tohto úspešného kúsku. Záujem o zverejnené video, ktoré sa snaží vytvoriť dojem, že sa jedná o nástupcu modelu SE potvrdzuje, že používatelia by mali záujem o refreshnutú verziu najmenšieho iPhonu s aktualizovanými špecifikáciami.

Prezlečený Android?

Video ukazuje telefón nápadne sa podobajúci na koncept minuloročného iPhone X. Pravdepodobne sa však jedná o šikovný androidový klon, ktorý dokonca imituje použitie operačného systému iOS. S tými sa v poslednom čase roztrhlo vrece a viacerí výrobcovia sa snažia zviesť na popularite X – kového modelu. Samozrejme, musíme oceniť kreativitu tvorcov videa. Privítali by ste aj vy zmenšenú verziu iPhone X so špičkovými parametrami?

Nenechaj si ujsť
Asus predstavil nádherný telefón po vzore iPhone X
O autorovi
Ľubomír Siviček
Povolaním analytik, neustále sa zaujímajúci o svet technológií. Najviac ma baví sledovať informácie o mobiloch, ale rád sa vzdelávam aj v iných oblastiach. Popri práci a písaní článkov sa ako koníčku venujem kódeniu web stránok.