Výrobca Kingzone vo februári predstavil svojho zástupcu high-end triedy, Kingzone Z1, ktorý sa teraz začína predávať aj na našom trhu. Prekvapivá je aj pomerne prijateľná slovenská cena. 

[/blockquote]

KingZone Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ako to na našom trhu býva zvykom, cena čínskych smartfónov je vždy niekoľkonásobne vyššia. V prípade Kingzone Z1 to až tak celkom neplatí. Náš partner supermobily.sk zaradil Kingzone Z1 do ponuky za cenu 259 €, čo je vzhľadom na jeho výbavu prijateľné. Cena v čínskych e-shopoch sa síce pohybuje na úrovni 220 €, no nemáte v nej 2-ročnú záruku, servis a dodanie, ktoré trvá len jeden deň.

kingzone_z1
Kingzone Z1 prichádza so 64-bitovým procesorom MediaTek MT6752, ktorý je taktovaný na 1,7 GHz a ponúkne 5,5″ HD displej. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx a vpredu 8 MPx fotoaparát. Interná pamäť má veľkosť 16 GB a k dispozícii je tiež slot pre microSD karty. Záujemcov tiež poteší 2 GB RAM, podpora dual SIM, 4G LTE pripojenia, ktoré budete môcť používať aj u nás a batéria s kapacitou 3500 mAh. Ďalšími lákadlami sú čítačka odtlačkov prstov, stereo reproduktory a NFC. V zariadení beží Android 4.4 Kitkat s nadstavbou KOS vo verzii 1.2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú