banner-redmi-4Miniaturizácia rôznych pamäťových médií prináša pre spotrebiteľov želané ovocie. Časy, kedy si si na obyčajnú disketu či USB kľúč mohol skopírovať maximálne niekoľko fotiek alebo pesničiek sú dávno za nami.

Kingston ako jeden z popredných výrobcov pamäťových médii opäť poriadne prekvapil verejnosť. Na aktuálnom veľtrhu CES 2017 v Las Vegas totižto predstavil USB kľúč s obrovskou kapacitou až 2 TB. DataTraveler Ultimate GT je suverénne najväčšie USB-čko na svete a konkurencii nedáva žiadnu šancu. Je tiež dosť možné, že v malom prenosnom médiu budeš mať väčšie úložisko ako napríklad na domácom desktope.

usb3-1a-970x0-970x646

Rýchle USB 3.1

zdroj fotografie: Digital Trends

Kvalitatívnu úroveň hodnú spoločnosti Kingston zabezpečuje telo vyrobené zo zliatiny zinku, ktorá tiež zabezpečuje vyššiu odolnosť v spojení s exkluzívnym vzhľadom. Táto novinka pracuje s rýchlym USB 3.1, no niektorí by mohli namietať, že nepoužíva najnovší štandard Type-C. Dostupnosť je odhadovaná na február za zatiaľ bližšie nešpecifikovanú koncovú cenu. Avšak, máme také tušenie, že do peňaženky budeš musieť siahnuť naozaj veľmi hlboko.

TIP: Na svete je prvá 1 TB pamä­ťová SD karta. Pred­sta­vila ju firma San­Disk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP