Ak patríš medzi tie typy, ktoré sa nepohnú bez hudby a slúchadiel ani len na záchod, nezabudni k tomu v roku 2020 pribaliť aj vkusný štýl. Odstávajúce káble a megaslúchadlá si nechaj na doma. 

K plne bezdrôtovým mini slúchadlám Huawei Freebuds 3 ti teraz pribalia aj bezdrôtovú nabíjačku, ktorá si potyká s tvojim smartfónom.

Basy bez rušenia

Perfektne vyladené basy v slúchadlách FreeBuds 3 majú za následok, že si pri počúvaní hudby budeš pripadať ako v štúdiu – hudba je hlasnejšia, silnejšia a čistejšia. Integrovaný čip Kirin A1 sa zas postará o hladké bezdrôtové prepojenie so smartfónom. Otravné prerušenia signálu sa vďaka nemu stanú minulosťou. V balení nechýba aj elegantné puzdro, ktoré ich dokáže nabíjať – v takom prípade si môžeš hudbu vychutnávať až 20 hodín. Bez puzdra vydržia 4 hodiny na jedno nabitie.

Sú to prvé TWS (True Wireless Stereo) otvorené slúchadlá, ktoré podporujú nielen redukciu šumu pri hovore, ale aj aktívne potlačenie hluku v reálnom čase. Táto funkcia nazvaná ANC (Active Noise-Cancelling) sa spúšťa jednoduchým dvojitým ťuknutím na ľavé slúchadlo. Po jej aktivovaní si môžeš vychutnať krištáľovo čistú hudbu kdekoľvek, či sa práve nachádzaš v preplnenej MHD alebo v hlučnom bare.

Pohodlné nabíjanie

Do vianočného balíčka ti Huawei pribalí aj originálnu nabíjačku, určenú pre smartfóny s rýchlym bezdrôtovým nabíjaním v štandarde Qi. Dosahuje maximálny výkon 15 W, samozrejmosťou je ochrana proti prepätiu, podpätiu aj proti vysokému prúdu. Šikovná nabíjačka tiež dokáže rozpoznať nežiaduci predmet a v takom prípade sa okamžite deaktivuje, aby nedošlo k poškodeniu.

Len do konca decembra

Vianočný balíček si vyzdvihni od 11. decembra v obchodoch NAY a Planeo. Za cenu samotných slúchadiel – teda 199 eur – v ňom nájdeš aj bezdrôtovú nabíjačku Huawei CP60 v hodnote 49 eur. Ponuka platí do konca decembra alebo do vyčerpania zásob.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom