Horúco očakávaný štvrtý diel Johna Wicka, ktorého produkciu sprevádzalo viacero problémov, sa fanúšikom konečne odhalil v prvom traileri.

Na filmovom festivale Comic-Con ho osobne prišiel predstaviť Keanu Reeves spolu s hlavným producentským tímom, vrátane predsedu distribučnej spoločnosti Lionsgate, Joeho Drakea.

John Wick s Keanu Reevesom v nekompromisnom traileri dokazuje, že ani trošku nespomalil a pomocou štýlovej, nápaditej a hyperakčnej jazdy ničí nepriateľov ako nikdy predtým. To všetko za sprievodu štylizovaného vizuálu typického pre túto franšízu.

Veľkým lákadlom pokračovania akčnej série je neuveriteľné herecké obsadenie, ktoré okrem tradičných tvári Keanu Reevesom či Laurencom Fishburneom dopĺňa majster bojového umenia Donnie Yen, či navrátilec Ian McShane v úlohe majiteľa záhadného hotela Continental.

YouTube/Lionsgate

Plejádu potenciálnych zabijakov uzatvára obľúbený bojový hrdina B-čkových filmov Scott Adkins alebo Hiroyuki Sanada z Mortal Kombat. K drsnej zostave akčných hercov sa pridal aj Bill Skarsgård, ktorý by súdiac podľa záberov mal byť jedným z hlavných zloduchov a bude zaujímavé sledovať jeho tradičný dramatický herecký prejav v tomto akciou nabitom filme.

Narastajúcu popularitu Johna Wicka dokazujú aj plány spoločnosti Lionsgate na ďalšie roky. Už počas náročnej produkcie štvrtého dielu štúdio Lionsgate oznámilo napríklad rozpracovaný spin-off k sérii s názvom „Ballerina“ v hlavnej úlohe s Anou de Armas či pripravovaný projekt s názvom Continental s Melom Gibsonom o počiatkoch legendárneho hotela.

YouTube/Lionsgate

Štvrté pokračovanie Johna Wicka s podtitulom Chapter 4 sa predstaví v kinách budúci rok 24. marca 2023. Ostáva nám len veriť, že sa dočkáme rovnako akčnej adrenalínovej jazdy s brilantnou bojovou choreografiou, akú nám tvorcovia naservírovali v predošlých troch dieloch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP