HBO Max potešilo komiksových nadšencov prvým videom zo seriálu Peacemaker, spin-offu nedávneho vydareného filmu Suicide Squad od režiséra Jamesa Gunna. V hlavnej úlohe sa predstaví John Cena ako ikonický antihrdina, ktorý sa pre nastolenie celosvetového mieru neštíti skutočne ničoho.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

To divákom nakoniec ukázal aj samotný Suicide Squad, v ktorom bol Peacemaker vykreslený v rôznorodom svetle. Na jednej strane sa postaral o viaceré zábavné momenty (scénka v bielych slipoch), na druhej strane sa antihrdina nakoniec ukázal ako nie príliš tímový hráč a v závere filmu nejedného diváka prekvapil.

Isté je, že Warneri si Johna Cenu v lesklej striebornej maske obľúbili natoľko, že mu chystajú vlastný seriál. Premiéru na HBO Max si Peacemaker odkrúti už v januári budúceho roka, až na výnimku niekoľkých obrázkov sme však zatiaľ z projektu veľa nevideli.

HBO sa pri príležitosti predstavenia HBO Max v Európe s divákmi podelili o vôbec prvé video k seriálu, ktoré síce o zasadení ani postavách príliš veľa nenapovie, ukazuje však jedno – o vtipné dialógy v novinke núdza rozhodne nebude.

Pripravovaný seriál bude priamo nadväzovať na udalosti Suicide Squad, režisér James Gunn, ktorý sa o projekt stará, však avizoval, že v deji sa vrátime aj do minulosti a pozrieme sa na Peacemakrove začiatky.

Udalosti hlavnú postavu dajú znova dohromady s členmi skupiny ARGUS, uvidíme v ňom aj známe postavy z filmu ako Johna Economosa a Emiliu Harcourt. Dvojica je nateraz jedinými potvrdenými navrátilcami, tvorcovia však ešte v tomto smere určite prekvapia.

Peacemaker má budúci rok patriť k najvýraznejším exkluzívnym značkám streamovacej služby HBO Max. Streamovacia platforma však budúci rok uvedie aj ďalšiu horúco očakávanú novinku – fantasy novinku House of the Dragon, ktorá aktuálne rovnako dostala prvý vydarený teaser.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú