Technologickému pokroku a miniaturizácii sa nevyhli ani projekčné technológie. Ukážkou toho boli integrované projektory v tabletoch, ba dokonca v smartfónoch. Stále však nedochádza k masovému rozšíreniu.

Spoločnosť JMGO sa na trhu projektorov a laserových TV pohybuje už od roku 2011 a za sebou má niekoľko výstavných kusov na výstavách elektroniky CES. Ich nový projektor ponúka riešenie, ktoré má potenciál dostať sa medzi ľudí. Pri návrhu projektora M6 bol celý koncept dizajnu projektora od základov prekopaný s dôrazom na pocit z používania. Na návrhu sa podieľal tím, ktorého produkt bol ocenený cenou Reddot Design Award za nádherný dizajn.

Kúpiť prenosný projektor JMGO M6 za 307 €
Zľavový kupón JMGM6

Originálny dizajn

JMGO M6 sa vzhľadom podobá na väčší power bank. Dopomáha mu k tomu konštrukcia imitujúca kov, ktorá obsahuje veľa konektorov po bokoch zariadenia. V prednej časti je magneticky prichytený diaľkový infračervený ovládač, ktorý slúži tiež aj ako krytka optiky projektora.

Na opačnej strane je dokovacia stanica pre smartfón, ktorá podporuje tradičné microUSB, USB Type-C aj Apple Lightning konektor. Kompatibilita medzi zariadeniami je zabezpečená pomocou vymeniteľných magnetických konektorov pre každý druh zariadenia.

Projektor JMGO M6 dosahuje natívne rozlíšenie 854 x 480 pixelov, ale dokáže spracovať obraz s rozlíšením až 4K. Vstavaná svietiaca jednotka dodá jas obrazu až 200 lumenov a kontrastný pomer 1000:1 až 3000:1. Zaostriť obraz je možné na vzdialenosť 0,5 – 3 metre a dosiahnuť tak obraz s uhlopriečkou 30 až 120 palcov. Podporované je aj premietanie 3D obrazu.

Android 7.0 a veľká batéria

Obrazový vstup môže byť tradičné HDMI, ale aj USB, či pohodlný prenos obrazu cez WiFi. O jeho spracovanie sa stará štvorjadrový čipset od MediaTek spolu s 1 GB RAM a 8 GB interným úložiskom. Aby toho nebolo málo, v projektore beží plnohodnotný operačný systém Android 7.0. Zvukový vstup aj výstup je tiež možné riešiť cez rozhranie Bluetooth.

Vďaka DLP technológii ostalo v projektore veľa priestoru pre nadpriemernú 5400 mAh batériu, ktorá okrem napájania projektora môže slúžiť aj ako zdroj energie pre smartfón. V malých miestnostiach určite oceníš nízku hlučnosť iba 30 dB pri bežnom používaní.

Poriadna zľava a príslušenstvo zadarmo

Pokiaľ nebudeš dlho váhať, môžeš využiť prebiehajúcu kampaň, v rámci ktorej dostaneš spolu s projektorom zadarmo trojnožkový podstavec a 3D okuliare. Ak k objednávke priložíš zľavový kupón JMGM6, celková cena tohto perfektného projektora klesne ešte nižšie, a to na 307 €.

Kúpiť prenosný projektor JMGO M6 za 307 €
Zľavový kupón JMGM6

K dispozícii je dokonca úplne zadarmo aj prémiová doprava EU Express, vďaka ktorej nemusíš riešiť žiadne ďalšie poplatky pri dovoze. Kupón je dostupný celosvetovo len pre prvých 100 zákazníkov.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom