Fantasy hit od Netflixu, Sweet Tooth, sa po celosvetovo úspešnej prvej sezóne dočká pokračovania. Streamovací gigant oznámil druhú sériu prostredníctvom videa na Twitteri, v ktorom na správu reagujú aj príjemne prekvapení herci zo seriálu.

Tí dostali do rúk od Netflixu tajomnú zásielku, ktorá okrem oznámenia ďalšej série obsahovala aj sladké prekvapenie.

Počas prvých štyroch týždňov si fantasy drámu podľa portálu Deadline pozrelo okolo 60 miliónov divákov, čím sa zaradila na šieste miesto v rebríčku najsledovanejších anglických seriálov. Komiksová adaptácia pôvodne od DC sa páčila aj Slovákom a v prvom týždni dokonca zosadila z rebríčka najsledovanejších seriálov stálicu Lucifer.

TMDB

Príbeh nadväzuje na otvorený koniec prvej sezóny

Pokračovanie bude priamo nadväzovať na udalosti z prvej série, ktorá skončila značne otvorene, a tak sa diváci opäť dočkajú obľúbenej dvojice napol človeka-napol jeleňa Gusa (Christian Convery) a samotára aJepperda (Nonso Anozie). Postavy si medzi sebou vytvorili silné puto priateľstva a porozumenia, na ktorom budú aj tentokrát stavať.

Na svete sa po neznámom víruse začali rodiť hybridné deti a ako všetko, čo je nové, ani oni to nemajú od začiatku ľahké. Aj malý Gus sa stáva hľadanou trofejou pre lovcov a so svojím ochrancom čelia nemilosrdnému zaobchádzaniu spoločne.

V snahe odhaliť pôvod hybridov sa tak pripájajú k rodinke s deťmi rovnakého hybridného pôvodu a napínavé dobrodružstvo môže začať.

Pokračovanie je v dobrých rukách

Druhá sezóna bude mať 8 častí a na pozícii tvorcu, scenáristu, režiséra aj výkonného producenta seriálu opäť uvidíme Jima Mickleho. Tomu sa samotný koncept života v lese veľmi páči a pre server Polygon sa vyjadril, že „ak by nenatáčal filmy alebo seriály, tak by pravdepodobne žil niekde v lese, rovnako ako Gus“.

TMDB

Produkciu si opäť berie na starosť Robert Downey Jr. s manželkou Susan Downey v spolupráci s Warner Bros. Television a pozíciu rozprávača si zopakuje James Brolin, otec Josha Brolina. Druhá séria seriálu Sweet Tooth zatiaľ nemá presný dátum premiéry, ale od potvrdenia natáčania je možné očakávať rýchly sled udalostí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú