Slovenská hra od košických tvorcov Triple Hill Interactive mieri na Kickstarter. Samurajský titul inšpirovaný bojovou klasikou Bushido Blade hľadá finančnú podporu na dokončenie vývoja poslednej fázy hry.

AKTUALIZOVANÉ: Článok sme aktualizovali o nové herné video. 

Videohra Die by the Blade má podľa tlačovej správy spoločnosti na trh prísť  v priebehu budúceho roka a bude dostupná pre PC a herné konzoly. Ide o intenzívnu bojovku, ktorá prináša semirealistickú simuláciu súboja s mečom, zameranú predovšetkým na súbojové strety 1v1.

Pripravovaný titul čerpá inšpiráciu z klasických bojových titulov ako Bushido Blade či Way of the Samurai, zasadený je však do vizuálne modernejšieho sveta s prvkami japonského „samuraipunku“, pričom nezabúda ani na tradičnú japonskú estetiku.

Tvorcovia sa teraz obracajú na hráčov v rámci pripravovanej kampane na Kickstarteri, ktorá bude oficiálne spustená 13. októbra. Ako informuje Imrich Orosz, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Grindstone, vydavateľa pripravovaného titulu, pri tejto príležitosti bude ku hre vydaný aj nový trailer.

Toho sa hráči dočkajú deň pred spustením kampane, po vydaní novú upútavku nájdeš aj v našom článku. Ak by si chcel slovenských vývojárov podporiť aj ty, kampaň nájdeš na tomto odkaze.

Viacero atraktívnych odmien

Košickí vývojári si pre fanúšikov ochotných prispieť na vývoj hry pripravili viacero tematických odmien, na ktorých si dali skutočne záležať. Najluxusnejšie z nich sú:

Maska Oni – ručne vyrobená kožená samurajská maska Oni, ktorej počet je limitovaný na 10 kusov. Oni boli nadprirodzené príšery, duchovia, démonické tvory, často obrovskej veľkosti, veľkej ničivej sily a strašidelného vzhľadu, ktorým z hlavy často vyrastal jeden alebo
aj viacero rohov. Táto odmena zároveň zahŕňa aj digitálnu odmenu v podobe špeciálneho bojového setu Oni do samotnej hry.

Bushido prsteň – odmena, ktorej produkcia je obmedzená na výrobu iba 3 kusov – ide teda o exkluzívnu záležitosť. Každý prsteň je dokonale prepracovaný a v závere aj dozdobený značkami z kódexu Bushido. Táto odmena zahŕňa aj 3D tlačou vyrobený a ručne maľovaný model postavy z hry a tiež zbraň a brnenie do hry.

Grindstone

Japonský nôž – nič viac v rámci tejto kampane neexistuje. Ide o pomyselnú čerešničku na torte odmien pre podporovateľov projektu. Japonský nôž pre každého z 3 šťastlivcov vyrobí skutočný majster svojho remesla, Pavel Bolf. Pavel patrí k najvyhľadávanejším európskym výrobcom mečov typu Katana, pri ktorých výrobe využíva techniky starých japonských majstrov na výrobu týchto legendárnych zbraní.

Táto odmena bude obmedzená na 3 kusy a bude obsahovať jedinečný japonský oceľový nôž, ktorý bude vyrobený špeciálne pre projekt Die by the Blade. Táto odmena zahŕňa aj pozvánku na návštevu vývojárskeho štúdia hry Triple Hill Interactive, ako aj špeciálnu sadu herného vybavenia do hry pod príznačným názvom „GOZZILLAS“.

 

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom