Aj keď bol minuloročný Galaxy Note 7 z dielne Samsungu nechválne známy explóziami batérií, tak výrobca napriek tomu pripravuje jeho nástupcu. Pri výrobe však bude spoločnosť dbať na vyššiu bezpečnosť, aby sa tak neopakovala situáciu z jesene minulého roka. Doteraz sme už mali možnosť túto očakávanú novinku vidieť na niekoľkých renderoch. 

Prvé koncepty Samsungu Galaxy Note 8 nám dali predstavu, ako by budúca vlajková loď kórejského giganta mohla vyzerať. Teraz však na scénu prichádza ďalší koncept. Na ňom si dizajnéri dali zvlášť záležať a nakoniec vznikli skutočne jedinečné zábery. Uhladený a štíhli dizajn je doplnený o bezrámikový „Infinity Display“. Ten sme už ale mali možnosť vidieť v nedávno odhalenom Galaxy S8. Na zadnej strane nájdeme aj duálnu zostavu snímačov fotoaparátu.

Samsung Galaxy Note 8 konceptzdroj fotografie: Screenshot/Concept Creator/YouTube

Nenechaj si ujsť
Repasovaný Samsung Galaxy Note 7 má nábeh stať sa novým trhákom. Bude totižto až o 235 € lacnejší

Práve duálny fotoaparát bol očakávanou výbavou nového S8-čky, no výrobca sa pri finálnom návrhu nakoniec rozhodol inak. Je tak na pleciach tohto pripravovaného phabletu, aby naplnil priania fanúšikov. Okrem tejto inovácie však v Samsungu Galaxy Note 8 nájdeme rozhodne oveľa viac skvelých funkcií. Nimi sa bude snažiť napraviť zlú povesť svojho predchodcu, ale aj ešte stále mierne poškvrnené meno spoločnosti.

zdroj fotografie: Screenshot/Concept Creator/YouTube

Otázne však ostáva, kde v tejto novinke umiestni Samsung snímač odtlačkov prstov, pretože zábery nového konceptu ho nezobrazujú ani na zadnej, no ani na prednej strane. Ak by sa výrobca rozhodol pre takýto dizajn svojho ďalšieho high-end smartfónu, tak konkurencia bude mať plné ruky práce, aby sa mu čo i len z časti vyrovnala. Viac ti však už prezradí video nižšie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom