Včera sa na streamovacej platforme Disney+ skončila šesťdielna prvá séria seriálového hitu Falcon and the Winter Soldier. Aj keď Slováci si novinku bez použitia VPN či pobytu v zahraničí legálnou cestou vychutnať zatiaľ nemohli, v zámorí išlo o veľkú vec.

Falcon and the Winter Soldier sa po svojom debute v polovici marca stal najväčším otváracím seriálom streamovacej služby vôbec, kde porazil aj masívne populárneho Mandaloriana.

Záver novinky od Disney, ktorá je prepojená s komiksovým svetom MCU, mnohé napovedal o ďalšom smerovaní tohto univerza a Hollywood Reporter v deň skončenia novinky informuje, že showrunner seriálu, Malcolm Spellman, sa hneď púšťa aj do písania nového veľkofilmu. Bude ním nový Kapitán Amerika.

moviestills.db

Spellmanovi bude s písaním pomáhať scenárista Dalan Musson, ktorý sa rovnako podieľal na tvorbe Falcon and the Winter Soldier. S práve ukončeným seriálom by malo súvisieť aj meno ústredného hereckého protagonistu.

Na čom si seriály vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Mal by ním byť herec Anthony Anthony Mackie, predstaviteľ Falcona, ktorý je aktuálne nositeľom ikonického okrúhleho štítu. Informáciu o angažovaní Mackieho treba však brať s rezervou, keďže žiadne herecké mená v súvislosti s pripravovaným filmom zatiaľ potvrdené neboli.

Podľa filmového portálu by však zo strany Marvelu išlo o logický a opodstatnený krok, na ktorý si nachystali pôdu vo finálnych udalostiach Falcon and the Winter Soldier.

moviestills.db

Pripravovaný film s Mackiem zároveň nemusí byť jediným projektom so zameraním na Kapitána Ameriku. Deadline napríklad upozorňuje, že v hre je stále aj štvrté pokračovanie s pôvodným predstaviteľom Chrisom Evansom, pričom dva filmy by spolu nemali súvisieť.

Pripomeňme, že Kapitán Amerika celkovo patrí k najpopulárnejším hrdinom MCU. Trojica filmov s Chrisom Evansom dokázala doposiaľ v kinách zarobiť 2,2 miliardy dolárov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom