Zlúčenie japonských gigantov padlo. Automobilky sa nezhodli na zásadnej veci
Dvaja japonskí automobiloví giganti, Honda a Nissan, definitívne ukončili rokovania o fúzii, ktorá mohla vytvoriť jedného z najväčších výrobcov automobilov na svete. Obe spoločnosti podpísali memorandum o porozumení (MOU) v decembri minulého roka, pričom cieľom bolo dosiahnuť finálnu dohodu do júna 2025. Pôvodný plán počítal s tým, že Honda aj Nissan si zachovajú svoje značky, no budú využívať spoločné platformy a pohonné jednotky a zlúčia veľkú časť svojich výrobných operácií. Do rokovaní bola zahrnutá aj možnosť neskoršieho zapojenia tretieho japonského výrobcu – Mitsubishi Motors. Informuje AutoCar.
Napokon sa však obe automobilky rozhodli rokovania ukončiť. Podľa informácií z japonského denníka Nikkei rozhodnutie inicioval Nissan, ktorý nebol spokojný so spôsobom, akým by fúzia prebehla.
Spoločnosť údajne prekvapila nečakaná zmena návrhu zo strany Hondy, ktorá sa odchýlila od pôvodného plánu na vytvorenie spoločného holdingu a namiesto toho navrhla model, v ktorom by sa Nissan stal jej dcérskou spoločnosťou, plne vlastnenou Hondou.

Šokujúci koniec fúzie automobilových gigantov
Táto skutočnosť bola potvrdená aj v spoločnom vyhlásení oboch firiem. „Počas rokovaní medzi oboma spoločnosťami boli zvážené rôzne možnosti štruktúry obchodnej integrácie. Honda navrhla zmenu pôvodného plánu na vytvorenie spoločného holdingu – kde by Honda menovala väčšinu riaditeľov a generálneho riaditeľa na základe spoločného prevodu akcií – na model, v ktorom by sa Honda stala materskou spoločnosťou a Nissan jej dcérskou spoločnosťou prostredníctvom výmeny akcií,“ uvádza sa vo vyhlásení.
Dôvodom tejto zmeny je pravdepodobne trhová kapitalizácia oboch firiem. Honda je momentálne oceňovaná na približne 36 miliárd eur, zatiaľ čo hodnota Nissanu dosahuje približne 9 miliárd libier. Táto nerovnováha zrejme viedla Hondu k tomu, aby presadzovala dominantnejšiu pozíciu vo fúzii, namiesto pôvodne navrhovaného „rovnocenného spojenia“.
Hoci sa rokovania o fúzii skončili, Honda a Nissan potvrdili, že budú pokračovať v spolupráci na rôznych projektoch, pričom nevylučujú ani jej rozšírenie. „Obe spoločnosti dospeli k záveru, že s cieľom uprednostniť rýchlosť rozhodovania a realizácie manažérskych opatrení v čoraz nestabilnejšom trhovom prostredí v ére elektrifikácie je najvhodnejšie ukončiť rokovania a zrušiť MOU,“ uvádza sa v ich spoločnom stanovisku.
Napriek tomu však značky plánujú strategické partnerstvo v oblasti elektrifikácie a inteligentných vozidiel. „Do budúcna bude Nissan a Honda spolupracovať v rámci strategického partnerstva zameraného na éru inteligentných a elektrifikovaných vozidiel, pričom sa budú snažiť vytvárať novú hodnotu a maximalizovať firemnú hodnotu oboch spoločností,“ dodávajú firmy.
Rozhodnutie ukončiť fúziu prichádza v čase, keď sa automobilový priemysel nachádza v zásadnom období prechodu na elektromobilitu a digitalizáciu. Oba výrobcovia sa teraz sústredia na individuálne stratégie, pričom Honda už v minulosti oznámila plány na rozsiahlu elektrifikáciu a Nissan sa snaží optimalizovať svoju výrobu po nedávnom poklese ziskov.
Čítajte viac z kategórie: Elektromobilita
Ďakujeme, že čítaš Fontech. V prípade, že máš postreh alebo si našiel v článku chybu, napíš nám na redakcia@fontech.sk.
Teraz čítajú

Jazdené elektromobily čaká veľká zmena. EÚ ukončí zavádzanie ľudí bezprecedentným krokom

Hybrid, plug-in hybrid alebo EV? Spočítali sme, ktorý pohon sa ti na Slovensku skutočne oplatí

Neznáma automobilka ukázala elektrický pickup s cenou od 22-tisíc eur, no má to jeden háčik

Obri autopriemyslu spojili sily a prinesú niečo veľké. Nenápadný startup ovládol 64 % trhu

„Tučné“ elektromobily skončili. CATL vyriešil ich najväčší problém
- 24 hod
- 48 hod
- 7 dní
-
- Papierový „rodný list“ auta končí. Od júla čaká Slovákov zmena, bez ktorej auto nezaregistruješ
- Európa zažije silný šok. BYD sem posiela 8 nových áut vrátane hyperšportov a lacného hybridu
- Koniec veľkých plánov. Japonci odpísali dôležitý model, mal zachrániť európske predaje
- Prepad ho nezastavil. Luxusné SUV dostalo dojazd 1 670 km a extrémnu 5C batériu
- „Tučné“ elektromobily skončili. CATL vyriešil ich najväčší problém
-
- Papierový „rodný list“ auta končí. Od júla čaká Slovákov zmena, bez ktorej auto nezaregistruješ
- Európa zažije silný šok. BYD sem posiela 8 nových áut vrátane hyperšportov a lacného hybridu
- Koniec veľkých plánov. Japonci odpísali dôležitý model, mal zachrániť európske predaje
- Prepad ho nezastavil. Luxusné SUV dostalo dojazd 1 670 km a extrémnu 5C batériu
- „Tučné“ elektromobily skončili. CATL vyriešil ich najväčší problém
-
- Číňania stvorili 140-tonové monštrum, obrovskú batériu vymenia za 4 minúty
- Slováci nechápu fyziku v elektromobiloch. Batérie s vysokým dojazdom sú paradoxnou nevýhodou
- Nestíhajú ju vyrábať. Nová elektrická Kia vyvolala celosvetový ošiaľ, musia ju limitovať
- Koniec veľkých plánov. Japonci odpísali dôležitý model, mal zachrániť európske predaje
- Papierový „rodný list“ auta končí. Od júla čaká Slovákov zmena, bez ktorej auto nezaregistruješ
