Výročný iPhone X je pre mnohých milovníkov smartfónov tým najlepším kúskom od Apple doteraz. Veď so sebou priniesol bezrámikový dizajn, špičkové biometrické zabezpečenie, ale aj kvalitný fotoaparát, ktorý patrí medzi tie najlepšie. Ani viac ako pol roka po predstavení Apple nezanevrel na propagáciu iPhonu X, ktorý v reklame teraz ukazuje prednosti selfie fotoaparátu.

Výkon a možnosti mobilných fotoaparátov sa za roky vývoja nesmierne zmenili. Dnes už tak dokáže vytvárať špičkové fotografie aj smartfón, ktorý nosíme vo vrecku. Tento fakt si uvedomuje aj Apple, ktorý stále vychvaľuje svoj výročný iPhone X. Nová reklama, ktorej je stredobodom pozornosti práve táto vlajková loď, zobrazuje mladé dievča pri vytváraní selfie fotografií.

Fotografické štúdio priamo vo vrecku

Práve týmto spôsobom chcela spoločnosť zviditeľniť možnosti predného fotoaparátu a prirovnať schopnosti iPhonu X k profesionálnym fotografickým štúdiám. S režimom „Portrait Lightning“ a prácou so svetlom dokáže predný selfie fotoaparát zachytiť perfektné zábery s prirodzeným, štúdiovým, kontúrovým osvetlením, ale aj fázovým osvetlením, ktoré vytiahne osobu na fotografii do popredia a pozadie za ňou úplne zmizne, čím sa vytvorí žiadaný efekt.

Nenechaj si ujsť
Apple opäť dokazuje svoje postavenie. Za posledný štvrťrok zarobil až 143 % celoživotného zisku Amazonu

Táto reklama tak dáva dôraz na schopnosti predného fotoaparátu iPhonu X, ktorý je podľa Apple akýmsi vreckovým fotografickým štúdiom. Rovnakými vlastnosťami však disponuje aj iPhone 8 Plus, ktorému ale chýba šmrnc jeho súrodenca a dizajn bez rámikov. To sa odrazilo aj na jeho popularite. Samotný Apple totiž tvrdí, že výročný iPhone X bol najpredávanejším smartfónom v každom týždni od začiatku tohto roka. Tento fakt odhalili aj nedávne štatistiky, ktoré tým potvrdzujú obľúbenosť tohto modelu u zákazníkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú