Príchod výročného modelu Apple sprevádzali rôzne špekulácie o jeho výbave, ktorá je skutočne jednou z najlepších medzi modernými smartfónmi. Rovnako ako jeho predchodca, tak aj nový iPhone X prichádza s vlastnosťami, ktoré ho robia jedinečným v porovnaní s konkurenciou.

Inovácie v podaní Apple

Apple prišlo v roku 2007 na trh so smartfónom, ktorý sa mal stať priekopníkom vo svojej kategórii. Od predstavenia prvého iPhone už uplynulo 10 rokov a za ten čas sa v tomto priemysle toho zmenilo naozaj veľa. iPhone X prichádza, aby zmenil doterajšie vnímanie smartfónov, a to vďaka svojim jedinečným funkciám, ktorými ho výrobca obdaril. Táto novinka sa nemusí pozdávať každému, no Apple pri jej vývoji spravilo obrovský krok vpred.

Nenechaj si ujsť
Revolučný iPhone X je konečne realitou! Čakanie sa vyplatilo

Výrobca sa tak zbavil zaužívaného dizajnového jazyka a stavil na úplne nový smer. Nie sú to však len línie, ktoré robia iPhone X výnimočným. Spolu s novou podobou konštrukcie prichádzajú aj funkcie, ktorými nebol doposiaľ vybavený žiaden iný smartfón. Je teda tento výročný model naozaj priekopníkom ako prvý iPhone v roku 2007? To zistíš po preskúmaní jeho možností, ktoré sú detailne popísané v priloženej galérii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom