banner-mi5sPríbeh o horiacich batériách Samsungu Galaxy Note 7 iste všetci dobre poznáte. Stačilo málo, aby internet z tohto nevydareného high-endu začal robiť vtipy, ktorých je stále viac a viac. Naposledy sme vás informovali o móde v známej hre GTA 5, kde bol tento model použitý ako vražedný granát. Tu však sranda nekončí!

Blíži sa sviatok všetkých svätých. V USA je tento deň známy ako Halloween a väčšina ľudí sa naň pripravuje výrobou čo najvernejších kostýmov s rôznymi motívmi. Práve tu sa vraciame späť ku Galaxy Note 7. Na Halloween niektorí nadšenci dostali totiž nápad vyrobiť si kostým práve z týchto horiacich modelov od Samsungu, zatiaľ čo internet je bombardovaný ďalším množstvom komických obrázkov. Ak ste sa rozhodli aj vy na Halloween využiť horiaci Galaxy Note 7, určite by ste mohli obliecť do oveľa bezpečnejšieho kostýmu aj váš iPhone. Firma UNIQFIND totiž vytvorila obal, ktorý celkom vierohodne pripomína zhorenú Note 7-čku. Znie to možno trochu cynicky, no podľa nás je ozaj vydarený. iphone-7-bomb-skin

TIP: Dokonalým kostýmom na Halloween môže byť tento rok aj Samsung Galaxy Note 7

Pre tento explozívny dizajn vymyslela firma aj v skutku výstižný názov Explo-Sung a ak sa naozaj rozhodnete doňho obliecť svoje zariadenie, obal sa mierne zmrští, čím vytvorí ešte dôveryhodnejší dojem zhoreného smartfónu. Od rovnakej firmy si môžete zakúpiť aj pevný kryt s totožným dizajnom, no už v koženom prevedení, ktorý je svojim dizajnom jednoznačne „najhorúcejším“ koženým krytom na trhu.

iphone-bomb-skin

Majitelia iPhonov 5, 5C, 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7 a 7 Plus tak môžu svoje zariadenia obliecť do tohto provokatívneho dizajnu už za 24,99 $ za zmršťovací obal a 34,99 $ za pevný kryt. V nekončiacom konkurenčnom boji tak môže mať iPhone aspoň dizajnovo rovnaké zariadenie ako Samsung a ktovie, možno by Apple mohol tieto obaly ponúkať aj ako Halloweensky darček k novému „jablku“. Obaly si môžete objednať priamo na stránke výrobcu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom