Desiate výročie iPhone od spoločnosti Apple sa blíži. S tým sa začínajú objavovať rôzne koncepty od výmyslu sveta. Práve najnovší z nich je obzvlášť zaujímavý a vytvoril ho dizajnér menom Martin Hajek.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Blížime sa k vydaniu ďalšej generácie známeho iPhone a tento rok množstvo fanúšikov očakáva niečo naozaj špeciálne. iPhone tento rok totižto oslavuje desiate výročie. Koncept od dizajnéra Martina Hajeka je skutočne skvost. iPhone 10 Year Anniversary Edition so zámerom uctiť si prvú legendárnu generáciu iPhone.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iPhoneZdroj fotografie: phonearena

Toto je zjavné na dvojfarebnej schéme, ktorú pôvodný iPhone používal. Apple taktiež plánuje použiť podobnú verziu Clownfish a Jellyfish pozadia ako na originálnej verzii, veľmi nostalgické! Koncept ďalej ukazuje displej zaberajúci takmer celú prednú stranu smartfónu. Aj keď spodná strana neobsahuje žiadny rámik, tá vrchná áno. Rámik je tam práve kvôli selfie kamere a primárnemu reproduktoru pre hovory.

iPhoneZdroj fotografie: phonearena

iPhone 7 najlacnejšie na Slovensku

Koncept tiež naznačuje snímač odtlačkov prstov zabudovaný priamo v displeji, o ktorom sa v spojitosti s budúcimi smartfónmi hovorí pomerne často. Veľký hráči ako Samsung, Sony alebo LG už svoje top vlajkové lode tento rok predstavili a musíme uznať, že sa im vo veľkej miere vydarili. Sme naozaj zvedaví, čím tento rok zaútočí Apple.

iPhoneZdroj fotografie: phonearena

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
39%
Chcem to
4%
Mám to
9%
Nepáči sa mi to
30%
Neznášam to
4%
O autorovi
Ľubomír Macura
Stredoškolský študent a vyznávač moderných technológii. Vo voľnom čase jazdím na motocykli a venujem sa rôznym technickým záležitostiam.