Každý pravý fanúšik technologických noviniek si musí tento rok zaručene užívať. Ešte sme totižto nedošli ani do jeho polovice a už sme sa dočkali ohromného počtu lákavých zariadení. Radia sa medzi ne modely ako Samsung Galaxy S8, LG G6 či Xiaomi Mi6, pričom sa k nim už onedlho pridajú ďalší.

Azda žiaden smartfón však nie je tak netrpezlivo očakávaný širokou verejnosťou, ako výročný iPhone od spoločnosti Apple. Ten má byť najrevolučnejším počinom tohto výrobcu za posledné roky a s veľkou pravdepodobnosťou sa zaradí medzi tie najlepšie telefóny planéty. Viacero zdrojov pritom hovorí, že bude suverénne najlepším. Na malú chvíľku však nechajme špekulácie o tomto jablčnom smartfóne bokom a zamerajme sa skôr na jeho predpokladané predaje. Hoci sme stále pomerne ďaleko od dátumu jeho predstavenia, už teraz si môžeme vďaka analytikom urobiť približný obraz toho, ako veľmi sa mu bude dariť.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: ComScore

Nenechaj si ujsť
Nový iPhone 8 má prísť s vlastnosťou, ktorú používatelia na Galaxy S8 kritizujú najviac

Podľa zistení totiž približne 85 % zo všetkých Američanov, ktorí využívajú iPhone, vlastnia jeho starší model, ktorý bude mať v čase predstavia tohtoročných modelov viac ako dva roky. S veľkou pravdepodobnosťou sa tak mnohí z nich po odhalení noviniek rozhodnú svoj starší smartfón vymeniť za novší. Drvivej väčšine pritom zrejme padne do oka práve jeden z nových modelov s logom nahryznutého jablka. Aby toho nebolo málo, ak bude iPhone 8 skutočne taký revolučný, ako sa o ňom hovorí, nie je vylúčené, že zláka aj veľké množstvo ľudí, ktorí predtým iPhone nikdy nevlastnili.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom