Naše poznatky o iPhone 8 sa opäť rozširujú. Známy dizajnér vytvoril nový koncept založený na únikoch, pričom dôveryhodný zdroj dokonca potvrdil jeho špecifikácie.  

Informácie poskytol pre web iDrop News istý zdroj z Foxconnu, v ktorom sa iPhony skladajú. Zdá sa tak, že iPhone 8 bude mať spomedzi všetkých smartfónov najtenšie rámiky. Naznačuje to aj koncept od známeho dizajnéra Benjamina Geskina. Na ňom môžeš vidieť prekrásnu prednú stranu, ale aj sklenenú zadnú stranu s duálnym fotoaparátom. Tak ako sa spočiatku predpokladalo, 8-čka podľa zdroja príde s 5.8-palcovým OLED displejom a „neviditeľným“ fotoaparátom spolu so snímačom odtlačkov prstov pod ním.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone 8
zdroj fotografie: Benjamin Geskin

Potvrdili sa aj zvesti o bezdrôtovom nabíjaní. Je ale možné, že Apple momentálne testuje viacero prototypov, ktoré sa môžu v niektorých smeroch výraznejšie líšiť. Ide napríklad aj o umiestnenie skenera odtlačkov, ktorý môže byť vo finálnej verzii pokojne aj vzadu. Kým sa nedozvieme oficiálne informácie, aspoň sa pokochaj týmto najnovším konceptom, ktorý je po dizajnovej stránke absolútne dokonalý.

nenechaj si ujsť
Apple zásadne zmení filozofiu použitého displeja vo výročnom iPhone, tvrdí jeden z dodávateľov

zdroj fotografií: Benjamin Geskin

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom