iPhone 8 sa bezpochyby radí medzi smartfóny, ktorým je ešte pred predstavením venované neúprosné množstvo pozornosti. Avšak taký rozruch ako pri iPhone 8 sme už dávno nevideli a zašlo to až tak ďaleko, že ešte pred predstavením stihlo vzniknúť niekoľko klonov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aj keď do predstavenia trojice noviniek od Apple ostáva ešte pár týždňov, Číňania nespali a stihli vyrobiť niekoľko atráp i funkčných klonov. Najnovší je ale zo všetkých najvernejší a okrem samotného vzhľadu zariadenia nám ponúka pohľad aj na operačný systém Android s verne skopírovaným dizajnom iOS 11. Uniknuté video má ale iba osem sekúnd a veľa nám toho neprezrádza. Na prednej strane môžeme vidieť displej s pomerom strán 18:9 a tenkými rámiky, ktoré však nie sú až také tenké ako očakávame.

Nenechaj si ujsť
Jedna z najočakávanejších vlastností iPhonu 8 zrejme nebude dokonalá. Opäť prídu na rad nezmyselné obmedzenia Applu

Za zmienku stojí aj virtuálne okrúhle domovské tlačidlo, ktoré sa presunulo zo spodnej brady priamo na displej. Zadná strana zas dostala do vienka vertikálne orientovaný duálny fotoaparát, presne ako sme ho videli na doterajších renderoch. Pokiaľ nás zdroje neklamú, iPhone 8 bude spolu so svojimi bratmi 7S a 7S Plus predstavený presne o dva týždne, teda 12. septembra. No čo hovoríš na tento jedinečný kúsok, ktorý už viac bizarný asi ani nemôže byť? Mal by sa Apple inšpirovať? :)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
10%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
20%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.